اعلام برنامه های هفته کتاب در شهرستان پردیس | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

اعلام برنامه های هفته کتاب در شهرستان پردیس

انتشار: شنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۲:۱۹ |
کد خبر: 19236 |
بازدید: 125 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: محسن سلطان محمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پردیس، برنامه های شاخص هفته کتاب در شهرستان را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس – وی با اعلام اینکه بیست و پنجمین دوره هفته کتاب کشور از امروز آغاز شده است گفت: نهاد کتابخانه های عمومی کشور برنامه های متنوعی را تدارک دیده و ما نیز در شهرستان براساس ظرفیت های موجود، برنامه های مختلف و متنوعی را درنظر گرفته ایم.

سلطان محمدی از تجدید میثاق با حضرت امام (ره) در اولین روز این هفته خبر داد و گفت: در دومین روز از این هفته نشست کتابخوانی مسئولان شهرستان را برنامه ریزی کردیم تا مدیران ادارات و نهادهای شهرستان با حضور در کتابخانه امامت، ضمن شاهنامه خوانی به تبادل نظر و هم اندیشی پیرامون راهکارهای افزایش سرانه مطالعه بپردازند.

رئیس اداره کتابخانه ها عمومی شهرستان، معرفی کتاب توسط فرماندار، بازدید کتابداران این اداره و کتابخوانان برتر شهرستان از باغ کتاب تهران، حضور کتابداران و کارشناسان اداره در مدارس شهرستان، برگزاری مسابقه کتابخوانی و معرفی نفرات برگزیده و هماهنگی با آموزش و پرورش برای حضور دانش آموزان در کتابخانه ها را از جمله برنامه های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در این هفته ذکر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>