معارفه مدیرمجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) با حضور مسئولان انجمن های فرهنگی هنری شهرستان پاکدشت برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

معارفه مدیرمجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) با حضور مسئولان انجمن های فرهنگی هنری شهرستان پاکدشت برگزار شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۱۵:۱۹ |
کد خبر: 19219 |
بازدید: 103 views |
بدون دیدگاه


پا۱

پاکدشت – ابتکارورامین: با دعوت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت از مسئولان و اساتید فعال انجمنهای فرهنگی هنری شاغل در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) دکتر جلال شیرازی به عنوان مدیر مجتمع مذکورتوسط ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به میهمانان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ما- حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت در این مراسم ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین شهادت سید و سالار شهیدان و آزادگان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام ،اظهار داشت: هنر متعهد ، انسان ساز است وبا اشاره به جمله ی امام خمینی(ره) که فرمودند شهادت هنر مردان خداست ،امام حسین علیه السلام را استاد مدرسه ی عشق،آزادگی و شهادت دانستنتد.

همچنین خاطر نشان می شود در این جلسه حمید محسن وند از تلاش مدیران سابق مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) قدردانی کرد و افزود: بنا بر اصل ۴۴ و سیاست های حمایتی از بخش خصوصی و با جلسات تحقیقی فراوان در خصوص انتخاب مدیرانی لایق در حوزه ی فرهنگ و هنر مراکز فرهنگی تابعه این اداره به افرادی واجد شرایط واگذار شد که مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) نیز در همین راستا به دکتر جلال شیرازی از اساتید دانشگاه و یکی از افراد فعال در حوزه های فرهنگ و هنر واگذار شد.

خاطر نشان می شود مراکز دیگر تابعه اداره مانند مجتمع قائم،مجتمع ولایت و خانه فرهنگ و هنر قلم نیز به افرادی واجد شرایط که صلاحیت علمی،اخلاقی و حرفه ای ایشان تایید شده و در مزایده انتخاب شدند واگذار شده و یا در حال واگذاری می باشند.

همچنین حمید محسن وند افزود: با توجه به سختی های پیش رو در اداره ی این مراکز نیاز است تعامل سازنده و همراهی دلسوزانه میان مدیر،پرسنل مجتمع ها و مسئولان و اساتید انجمنهای فرهنگی هنری صورت گیرد تا به مدد این همراهی شاهد شکوفایی بیش از پیش حوزه ی فرهنگ و هنر شهرستان باشیم.

 پا۲

همچنین دکتر جلال شیرازی مدیر موسسه نی ریز اهل قلم که به عنوان مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) معرفی شد ضمن تشکر از حمایتهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت بر حفظ حرمت و هویت فرهنگی هنری و تلاش برای شکوفایی این مرکز تاکید کرد و تصریح کرد: تمام توان و ظرفیت موجود برای پویایی ،نشاط و ارتقاء سطح فرهنگی،هنری خود را به کار خواهیم برد تا این مرکز به عنوان یکی از مراکز قدرتمند استان تهران بدرخشد و در این راه نیازمند  همکاری همه ی اساتید عزیز می باشیم.

گفتنی است تاکنون مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) با مدیریت مدیران قبلی خود با افرادی چون احسانی، طیبی، امانی ،عزیزآبادی،گودرزی،بوربور تحت حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توانسته است به عنوان       فعال ترین مرکز فرهنگی هنری شهرستان برنامه های بسیار مطلوبی در سطح شهرستان و گاه استان تهران برگزار نماید و همواره مخاطبان زیادی را با برگزاری برنامه های تاثیر گذار و بانشاط با خود همراه کرده است.

(منبع خبر: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>