روان سازی ترافیک ورامین از دغدغه های اصلی شهرداری است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

روان سازی ترافیک ورامین از دغدغه های اصلی شهرداری است

انتشار: سه شنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۳۵:۳۵ |
کد خبر: 19205 |
بازدید: 112 views |
بدون دیدگاه


۶۴۶۵۱۴

ورامین – ابتکارورامین: شهردار ورامین در مراسم معارفه یزدان خانی به عنوان سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک این شهرداری گفت: روان سازی ترافیک ورامین از دغدغه های اصلی شهرداری است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین – حسین دهقان ظهر سه شنبه در مراسم معارفه یزدان خانی به عنوان سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین، طی سخنانی گفت: حوزه حمل و نقل و ترافیک مکمل عمران است و متاسفانه در این زمینه کارهای زیادی روی زمین مانده است

وی به زیرگذر ۱۵ خرداد و زیرگذر بهرام مصیری به عنوان اقدامات خوبی که در زمینه حمل و نقل و ترافیک انجام شده است، اشاره کرد و گفت: اما متاسفانه عمده کار در خصوص پل قاسم آباد و زیرگذر موسی آباد باقی مانده است و باید از طریق راه آهن پیگیر انجام این مسیرها بود.

شهردار ورامین وظیفه حوزه حمل و نقل و ترافیک شهری بسیار سنگین دانست و گفت: باید با مطالعه و برنامه ریزی در این حوزه گام برداشته و به خصوص مطالعات کمربندی جنوبی که آغاز شده را ادامه داد.

وی اضافه کرد: مطالعات بلوار الغدیر، نقشه برداری پل میدان ولیعصر(عج) و بسیاری از طرح های دیگر در حال انجام است، که باید با جدیت ادامه داشته باشد.

دهقان گفت: سازمان اتوبوس رانی باید در پی راهگشایی بوده و با دعوت از بخش خصوصی و الگوبرداری از شهرهای موفق مشکلات موجود در این حوزه را رفع کند.

شهردار ورامین روان سازی ترافیک را از دغدغه های اصلی شهرداری خواند و اضافه کرد: باید تمام سعی خود را در جهت بهره گیری از مشاوران و کارشناسان و پیگیری حل معضل ترافیک شهر در شورای ترافیک به کار بندیم.

وی با بیان این که حمایت ویژه مسئولین از شهرداری ورامین از الطاف خداوند است، گفت: امروز همه دستگاه های شهرستان با شهرداری همراه هستند و این یک فرصت است، که باید از آن استفاده کنیم، مردم خط قرمز شهرداری هستند و باید طوری عمل  کنیم، که نگاه ها به شهرداری در این دوره مثبت شود.

دهقان افزود: باید از ظرفیت های ویژه و توانمندی های فرزندان ورامین در پیشبرد اهداف این شهر و کسب رضایت مردم بهره گیری کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>