کشف بیش از ۱۴۴ کیلوگرم مواد مخدر با طعم ماهی در گرمسار | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

کشف بیش از ۱۴۴ کیلوگرم مواد مخدر با طعم ماهی در گرمسار

انتشار: دوشنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۳۹:۲۹ |
کد خبر: 19195 |
بازدید: 90 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: دادستان دادسرای عمومی و انقلاب گرمسار از کشف بیش از ۱۴۴ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی موجود در ماهی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین – افشین داش محمدی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب گرمسار در گفتگو با خبرنگار ما از کشف بیش از ۱۴۴ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله از نوع هروئین بود که در شهرک صنعتی گرمسار کشف شد.

دادستان گرمسار در ادامه افزود: این محموله از جنوب شرق ایران و از سیستان و بلوچستان و در منطقه چابهار با نام بار ماهی بار گیری شده و به مقصد ارومیه در حال حرکت بوده است.

وی با اشاره به اینکه این محموله توسط پلیس مواد مخدر استان خراسان رضوی شناسایی شد، بیان کرد: در یک رصد اطلاعاتی و هماهنگی های صورت گرفته با پلیس شهرستان گرمسار این محموله در شهرک صنعتی این شهرستان توقیف شد.

داش محمدی با بیان اینکه متهم این پرونده با وزن خالص ۱۰۵ کیلوگرم هروئین دستگیر شد، گفت: مالکین مواد مخدر در حال شناسایی هستند.

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب گرمسار در خاتمه خاطرنشان کرد: پرونده باز است و پیگیری ها تا دستگیری کامل مالکین مواد مخدر ادامه خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>