دستگیری اعضا یک باند حرفه ای سرقت خودرو ۶ نفره در قرچک | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

دستگیری اعضا یک باند حرفه ای سرقت خودرو ۶ نفره در قرچک

انتشار: یکشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۴۴:۴۷ |
کد خبر: 19179 |
بازدید: 161 views |
بدون دیدگاه


قر۱

قرچک – ابتکارورامین: فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضا یک باند حرفه ای سرقت خودرو ۶ نفره با یک زن باردار در قرچک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران با حضور در مقرر آگاهی قرچک از دستگیری اعضاء یک باند بزرگ سارقین در شهرستان های قرچک خبر داد و گفت: ۶ نفر از اعضاء این باند دستگیر شدند، که از این تعداد یک نفر زن و ۵ نفر مرد بودند.

وی بیان کرد: در پی وقوع سرقت های ماشین و موتور سیکلیت با شگرد خاص، راهکارها و دستورات عملیاتی به پلیس آگاهی قرچک ابلاغ گردید و با تلاش‌های شبانه روزی کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرچک سارقان شناسایی و دستگیر شدند.

 قر

سردار ناظری افزود: با توجه به اعترافات این سارقان، تاکنون ۵ دستگاه خودرو مسروقه و ۲ موتور سیکلت س

قر۲

رقتی کشف شد و این سارقان به ۱۷ مورد سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.

وی  با بیان این که باند مذکور اقدام به سرقت در حوزه شرق تهران و شهرستان های شرق این استان می کردند، گفت: خانمی که در این باند فعالیت می کرد، باردار بود و به همراه همسرش اقدام به سرقت می کرد، این افراد برای سرقت خودروها اقدام به هول دادن آن ها توسط خانم باردار کرده، این عمل سبب تحریک حس نوع دوستی در مردم و رهگذران شده و در هول دادن خودرو و دور کردن آن از محل اصلی برای داشتن فرصت بیشتر سرقت، به این سارقان کمک می کردند.

قر۳

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان این که این باند اقدام به جعل پلاک خودرو نیز می کردند، گفت: این افراد با پلاک های خودروهای جعلی مسروقه و با استفاده از ۳ پلاک جداگانه که در سامانه سرقت سابقه نداشته باشد، سعی در فریب پلیس را داشتند، اما سامانه دقیق پلیس متوجه عدم اصالت پلاک شده و در نهایت این افراد دستگیر شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>