تعامل سازنده دولت و رسانه به اعتمادسازی مردم کمک می کند | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

تعامل سازنده دولت و رسانه به اعتمادسازی مردم کمک می کند

انتشار: شنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۲۸:۱۸ |
کد خبر: 19162 |
بازدید: 97 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: دکتر هدایت اله جمالی پور طی بازدید از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و حضور در غرفه هفته نامه سرافرازان و روزنامه سراسری سایه گفت: تعامل سازنده بین دولت و رسانه به اعتمادسازی و نگاه مردم می کند و می تواند منشاء رفع بسیاری از مشکلات سطح کشور باشد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عموم فرمانداری ویژه شهرستان ری – هدایت الله جمالی پور معاون استاندارتهران و فرماندارویژه شهرستان ری در نشست با دکترعلی اکبر بهبهانی صاحب امتیاز و مدیر مسئول  و همچنین محسن شیرازی نژاد سرپرست روزنامه سراسری سایه شهرستان ری  ضمن تشکر از اصحاب رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی در راستای کمک به دولت در امر خدمات رسانی به مردم اظهارداشت: طی یازدهمین دوره ریاست جمهوری و آغاز دوره دوازدهم دولت تدبیر و امید ارتباط تنگاتنگ بین مسؤلان دولتی و رسانه ها برقرارشد که دولت نیز روزنامه ها و اصحاب رسانه را به عنوان غمخوار و مشاور امین جهت خدمت رسانی و اصلاح روش های صحیح خود می داند.

وی در خصوص برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات گفت: زمان برگزاری نمایشگاه امسال به دلیل اعزام برخی مسؤلان و مردم به کربلای معلی به مناسبت اربعین حسینی و عدم حضورشان در نمایشگاه مطبوعات مناسب نبود.

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند با برنامه ریزی صحیح نمایشگاه مطبوعات را طی سال های آتی خارج از ماه های محرم و صفر برگزار کند.

جمالی پور با بیان اینکه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با عدم حضور برخی رسانه های روبرو بودیم، تصریح کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید علت این غیبت را بررسی و نمایشگاه بعدی را طوری برنامه ریزی کند تا همه رسانه ها اعم از منتقدین و موافقین حضور داشته باشند.

 فرماندار ویژه شهرستان ری در ادامه از مجموعه،  صاحب امتیاز و مدیر مسؤل، سردبیر، سرپرست ، هیئت تحریریه، خبرنگاران و سایر دست اندرکاران روزنامه سراسری سایه به دلیل فعالیت های چشم گیر و کمک آن ها در اطلاع رسانی حوزه شهرستان ری در راستای حقوق مردم و همراهی ارتقای خدمت رسانی، جذب امکانات، اعتبارات و تلاش برای ارتقای سطح فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مردم شهرستان ری ضمن آرزوی توفیق تشکر و قدرانی توفیق کرد.

شایان ذکر است در این بازدید دکتر امین بابایی مشاور فرماندار، اسماعیل شاه محمدی دبیر حزب کارگزاران سازندگی شهرستان ری و پیشکسوت عرصه خبر وخبرنگاران و اصحاب رسانه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری را همراهی کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>