مردم ایران اسلامی در سال ۵۸ لانه فتنه را از بین بردند | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

مردم ایران اسلامی در سال ۵۸ لانه فتنه را از بین بردند

انتشار: شنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۲۵:۱۳ |
کد خبر: 19160 |
بازدید: 104 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: امام جمعه گرمسار در جمع حاضرین در راهپیمای۱۳ آبان گرمسار گفت: مردم با بصیرت و ولایی کشورمان در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ لانه فتنه را از بین بردند تا دیگر به توطئه و دشمنی علیه انقلاب اسلامی ایران فکر نکنند .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین – حجت الا اسلام سید علیرضا آرامی ؛ امام جمعه گرمسار   بابیان این مطلب در راهپیمایی۱۳ ابان  در جمع  شرکت کنندگان در حماسه  ۱۳ آبان در میدان امام (ره) افزود: حرکت دانش آموزان و دانشجویان در سال ۵۸ نشان داد که بصیرت ولایی  را  باید از نسل های اول  انقلاب در همان ابتدای  پیروزی انقلاب اسلامی  فرا گرفت و در  اصل به ندای رهبری خود لبیک  گفتند و لانه فساد و فتنه که به دنبال از بین بردن این انقلاب مردمی و اسلامی بودند را از بین بردند .

 امام جمعه گرمسار  افزود: نباید  هیچ به  آمریکا و تفکراتش اعتماد کرد چون این اعتماد همیشه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هزینه های   زیادی داشته است .

 آرامی ادامه داد: نگاه مردم  در انقلاب اسلامی ایران مبارزه با  سیاست های شیطانی آمریکا و اسرائیل خواهد بود و این سیاست همیشه  در دفتر تفکرات نظام  انقلاب اسلامی ایران ثبت و ضبط است و حمایت از مظلوم در تمام جهانیان و مبارزه با زورگویان و ستمگران در دستور کار است .

 وی  اظهارداشت: آمریکا بداند کار نامه سیاه  رفتاری و  سیاستی  اش برای ملت ایران اسلامی  نمایان است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>