فعالیت جسمانی افراد، ضامن تندرستی و پیشگیری از بیماری ها است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

فعالیت جسمانی افراد، ضامن تندرستی و پیشگیری از بیماری ها است

انتشار: شنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۱۹:۱۲ |
کد خبر: 19157 |
بازدید: 74 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک- ابتکارورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: برای ارتقای سلامت و تندرستی و پیشگیری از بیماری ها، در درجه اول باید افراد دارای فعالیت جسمانی منظم باشند .

به گزارش خبرنگار ما – جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک به ریاست علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی و با حضور اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با دستور کار هماهنگی های لازم جهت افزایش برنامه های تحرّک فیزیکی در قشر جوان و نوجوان و ارائه گزارش عملکرد از سوی دبیران کمیته های زیرمجموعه ستاد تشکیل شد.

علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک در این جلسه مروری بر مصوبات جلسات گذشته داشت و از ادارات مربوطه خواست تا به ارائه گزارش عملکرد خود بپردازند.

وی در ادامه به دستورات جلسه اشاره ای داشت و عنوان کرد: برای ارتقای سلامت و تندرستی و پیشگیری از بیماری ها، در درجه اول باید افراد دارای فعالیت جسمانی منظم باشند، اما آمارها حاکی از آن است که زنگ چاقی در کشور به خصوص در بین جوانان و کودکان به صدا درآمده و بایستی برای آن چاره اندیشی شود.

جعفری به ضرورت اهتمام جدی اعضا به برگزاری کمیته های تخصصی زیرمجموعه ستاد تأکید کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>