جلسه تعین تکلیف وضعیت آب شرب روستاهای شهرستان پردیس برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

جلسه تعین تکلیف وضعیت آب شرب روستاهای شهرستان پردیس برگزار شد

انتشار: سه شنبه, ۹ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۰:۴۲ |
کد خبر: 19146 |
بازدید: 78 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه تعین تکلیف وضعیت آب شرب روستاهای شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس- آرش رخ فروز معاون عمرانی فرماندار، رضا خدادادی بخشدار بومهن، مدیران آبفای شهری و روستایی شهرستان، نمایندگان شبکه بهداشت و درمان، دهیاران روستاها و کارشناسان اداره شهری و روستایی فرمانداری در این جلسه حضور داشتند و فرماندار پردیس آب شرب را اولین نیاز هر انسان دانست و گفت: این نیاز باید با دقت، سرعت و بهداشت بالا تامین شود و در این راستا اداره آب و فاضلاب روستایی به عنوان متولی این امر در روستاها، لازم است برنامه زمانبندی خود برای ساماندهی وضعیت آب شرب روستایی را ارائه داده و مشکلات این بخش را نیز اعلام کند.

معاون عمرانی فرماندار نیز با تشریح برخی اقدامات انجام شده در این حوزه افزود: شبکه آبرسانی ۴ روستا تحویل آبفای روستایی شده و مسائلی از جمله کمبود اعتبار به عنوان یکی از موانع در تسریع واگذاری سایر شبکه ها وجود دارد که امیدواریم با انعکاس موارد به استان و پیگیری آبفای روستایی و حمایت فرمانداری پردیس، این مشکلات برطرف شود.

در ادامه ترابی رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان با اشاره به تدوین برنامه زمانبندی شده برای ساماندهی آب شرب روستاهای شهرستان به تشریح این برنامه پرداخت و گفت: این اداره آمادگی دارد تا با همکاری بخشداری و دهیاری ها و تامین اعتبار مناسب، روال تحویل شبکه آبرسانی روستاها را سرعت بخشد.

در پایان حاضرین به تبادل نظر پرداختند و مقرر شد آبفای روستایی زمینه تحویل شبکه آبرسانی روستاها را با همکاری سایر ادارات مرتبط فرآهم آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>