فعالیت جسمانی افراد، ضامن تندرستی و پیشگیری از بیماری ها است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

فعالیت جسمانی افراد، ضامن تندرستی و پیشگیری از بیماری ها است

انتشار: سه شنبه, ۹ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۰:۲۷ |
کد خبر: 19145 |
بازدید: 99 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: برای ارتقای سلامت و تندرستی و پیشگیری از بیماری ها، در درجه اول باید افراد دارای فعالیت جسمانی منظم باشند .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک – جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک به ریاست علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی و با حضور اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با دستور کار هماهنگی های لازم جهت افزایش برنامه های تحرّک فیزیکی در قشر جوان و نوجوان و ارائه گزارش عملکرد از سوی دبیران کمیته های زیرمجموعه ستاد تشکیل شد.

علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک در این جلسه مروری بر مصوبات جلسات گذشته داشت و از ادارات مربوطه خواست تا به ارائه گزارش عملکرد خود بپردازند.

وی در ادامه به دستورات جلسه اشاره ای داشت و عنوان کرد: برای ارتقای سلامت و تندرستی و پیشگیری از بیماری ها، در درجه اول باید افراد دارای فعالیت جسمانی منظم باشند، اما آمارها حاکی از آن است که زنگ چاقی در کشور به خصوص در بین جوانان و کودکان به صدا درآمده و بایستی برای آن چاره اندیشی شود.

جعفری به ضرورت اهتمام جدی اعضا به برگزاری کمیته های تخصصی زیرمجموعه ستاد تأکید کردند.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>