بازدید فرماندار ورامین از نمایشگاه مطبوعات | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

بازدید فرماندار ورامین از نمایشگاه مطبوعات

انتشار: سه شنبه, ۹ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۰:۰۹ |
کد خبر: 19144 |
بازدید: 126 views |
بدون دیدگاه


ور۸

ورامین – ابتکارآنلاین: همزمان با برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها ، محمدرضا یوسفی فرماندار ورامین از نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – محمدرضا یوسفی فرماندار ورامین به همراه عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ، برخی از مسئولان و خبرنگاران شهرستان با حضور در مصلای تهران محل برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ، در برخی از غرفه ها حضور یافته و در خصوص مسائل مختلف شهرستان به گفتگو پرداخت.

فرماندار ورامین با حضور در غرفه خبرگزاری های ایرنا ، برنا ، مهر و برخی از روزنامه های سراسری و پایگاه های خبری در خصوص مسائل مختلف شهرستان به گفتگو پرداخت و سیمای کلی ، ظرفیت ها ، قابلیت ها و کمبودهای شهرستان را با خبرنگاران در میان گذاشت.

موضوع کشاورزی شهرستان ورامین ، کمبود آب زراعی ، خشکی تالاب فصلی بندعلیخان ، راه های مواصلاتی ، ورزش شهرستان و ظرفیت های اقتصادی شهرستان از مهمترین مباحث مطرح شده در غرفه های مطبوعات و خبرگزاری ها از سوی فرماندار ورامین بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>