تغییر و تحول در هیاتهای ورزشی تکواندو و ووشو پاکدشت | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

تغییر و تحول در هیاتهای ورزشی تکواندو و ووشو پاکدشت

انتشار: دوشنبه, ۸ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۲:۲۰ |
کد خبر: 19130 |
بازدید: 63 views |
بدون دیدگاه


۶۶۱۸۰۳

پاکدشت – ابتکارورامین: اداره ورزش وجوانان شهرستان پاکدشت در رأس مدیریت دو هیات تکواندو و ووشو تغییراتی داشت و حکم سرپرستی رؤسای جدید این دو هیات توسط رئیس اداره ورزش و جوانان به آنان اعطا شد .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران – در هیات تکواندو اسماعیل صفری جای خود را به قدرت کردبچه داد و درمراسم معارفه وی،ل شکری دبیر هیات تکواندو، ذوالفقاری مسئول امور هیاتها و شهرستان ها و حوزه ها، جمعی از مسئولان این هیات و مربیان تکواندوی پاکدشت حضور داشتند تا ضمن تقدیر از زحمات رئیس پیشین هیات،حکم ریاست جدید را اعطا کنند .

اسماعیل صفری در این جلسه دلیل استعفای خود را توسعه و پیشرفت بیشتر رشته تکواندو برشمرد و برای ریاست جدید هیات آرزوی توفیق کرد .

رئیس اداره ورزش و جوانان نیز حضور درجمع خانواده تکواندو را غنیمت دانست و خواستار توجه به پشتوانه سازی در این رشته المپیکی شد .

حسین طالقانی افزود: تکواندو علاقمندان زیادی دارد اما باید تمرکز بر روی سنین پایه باشد و از هیات تکواندو می خواهیم به این مهم توجه ویژه داشته باشد .

دبیر هیات تکواندو استان تهران در این جلسه برای پاکدشتی ها خبر خوبی داشت. وی وعده داد امتیاز یک تیم لیگ برتری در پایه نوجوانان و جوانان به پاکدشت داده شود تا با عنوان تیم هیات تکواندوی پاکدشت در این مسابقات حضور پیدا کند .

ذوالفقاری نیز در این نشست از تلاش هیات تکواندو برای ارتقای کمی هنرجویان این رشته سخن گفت و افزود: ثابت شده که میان ارتقای کمی و کیفی ارتباط مستقیمی وجود دارد .

وی گفت: امیدوارم این تغییر و تحولات برای ورزش تکواندوی پاکدشت موجب رشد و پیشرفت باشد.

در دیگر تغییر انجام شده در هیاتهای پاکدشت،مرتضی خداداد رئیس هیات ووشو جای خود را به علی محمدی داد و حکم وی توسط رئیس اداره ورزش و جوانان اعطا شد .

طالقانی با تقدیر از رئیس سابق هیات ووشو، وی را پایه گذار این رشته در پاکدشت دانست و گفت: تغییر در هیات به معنای بد کار کردن و نارضایتی از فردی نیست، بلکه اصلاح ساختار هیات های استان و شرایط اساسنامه آنها باعث شده برخی تغییرات اعمال شود .

رئیس جدید هیات ووشو در این جلسه ضمن تقدیر از حسن اعتماد رئیس اداره ورزش و جوانان گفت:تمام تلاش خود را برای ارتقای جایگاه ووشو در شهرستان را به کار خواهم بست .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>