زیر ساخت های منطقه ویژه اقتصادی گرمسار آماده است | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

زیر ساخت های منطقه ویژه اقتصادی گرمسار آماده است

انتشار: یکشنبه, ۷ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۳۴:۳۵ |
کد خبر: 19111 |
بازدید: 94 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: فرماندار گرمسار گفت: منطقه ویژه اقتصادی به عنوان یک نقطه طلایی برای توسعه صنعتی منطقه مرکزی کشور در چند کیلومتری پایتخت است و زیر ساخت های حوزه انرژی این منطقه نیز فراهم شده است که واگذاری ها سرعت گیرد .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین – داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار با بیان این  مطلب افزود: منطقه ویژه اقتصادی برای تحویل زمین های  سرمایه گذاران مورد  متقاضی آماده واگذاری  است .

 فرماندار گرمسار به هزینه ۳۶۰ میلیارد ریالی تامین زیر ساخت های منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با همکاری  بخش خصوصی اشاره کردو گفت: سرمایه گذاران برای  حضور در منطقه ویژه اقتصادی آمادگی کامل دارند و برای حضور سرمایه گذاران خارجی نیز برنامه ریزی ویژه ای شده است و این  موضوع  به دلیل اهمیت  حوزه حمل  و نقلی و ارتباطی گرمسار  در نزدیکی استان تهران پایتخت کشور است .

 طاهری ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی به دلیل وجود مشوق های خوب  سرمیاه گذاری و  مالیاتی و  صادراتی مورد توجه سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار گرفته است .

  وی  اظهارداشت:  اشتغال  یکی از ماموریت های اصلی حوزه اجرایی کشور است و توسعه این منطقه ویژه اقتصادی  می تواند  اهداف حوزه اشتغال استان و شهرستان گرمسار در زمینه اشتغال به دلیل  وجود  واحد های تولیدی با  اشتغال زایی بالا را می طلبد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>