دفتر صدور روادید ویژه اربعین حسینی در شهرستان ورامین افتتاح شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

دفتر صدور روادید ویژه اربعین حسینی در شهرستان ورامین افتتاح شد

انتشار: یکشنبه, ۷ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۳۰:۴۴ |
کد خبر: 19109 |
بازدید: 74 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: دفتر صدور روادید ویژه اربعین حسینی روز یکشنبه طی آئینی با حضور کنسول عراق در تهران ، در شهرستان ورامین افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – دفتر صدور ویزای ویژه اربعین با حضور محمدرضا یوسفی فرمانداری ورامین ، فرس الجادری کنسول عراق در ایران ، گودرزی سخنگوی ستاد اربعین استان تهران و مدیرکل امنیتی استانداری تهران افتتاح شد.

 فرماندار شهرستان ورامین دراین آیین گفت: دفتر صدور روادید ویژه اربعین حسینی با کمک وزارت کشور و هماهنگی وزارت امور خارجه در جنوب شرق استان تهران افتتاح شده است.

محمدرضا یوسفی افزود: با راه اندازی این دفتر روند صدور روادید برای جمعیت یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفری شهرستان های ورامین ، قرچک، پیشوا و پاکدشت برای سفر به کشور عراق در ایام اربعین تسهیل می شود.

وی اظهار کرد: اجتماع عظیم اربعین، یکی از مهترین نمادهای عظمت شیعیان در جهان است و راه اندازی این دفتر می تواند به حضور باشکوه مردم این منطقه در این اجتماع عظیم مذهبی کمک کند.

فرماندار ورامین گفت : سال گذشته دفتر صدور روادید مستقر در ورامین بیش از ۱۳ هزار روادید صادر کرد و پیش بینی می شود با ساز و کارهای پیش بینی شده و موافقت کنسولگری عراق ،امسال تا یکصد هزار روادید صادر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>