جلسه شورای اداری شهرستان پردیس برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

جلسه شورای اداری شهرستان پردیس برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۷ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۳۰:۰۵ |
کد خبر: 19108 |
بازدید: 135 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه شورای اداری شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان و با حضور معاونان فرماندار، بخشداران، شهرداران و روسای ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزراش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس – ارائه گزارشی پیرامون وضعیت بافت های صنعتی شهرستان، لزوم ارائه برنامه عملکرد و هدف گزاری دستگاه ها و ادارات مبتنی بر برش شهرستانی اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه، حضور به موقع در جلسات و مشارکت فعال در روند تصویب مصوبات کمیسیون ها و کارگروه ها، تاکید بر رعایت منشور حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع و نکاتی پیرامون پدافند غیر عامل و لزوم هوشیاری مدیران و پرسنل ادارات از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

در ادامه برخی از افراد حاضر به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و سپس مدیرانی که به تازگی مسئولبت خود در شهرستان را شروع کرده اند، معرفی شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>