شرایط ادامه تحصیل دانشجویان بی بضاعت در دانشگاه آزاد ورامین فراهم شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

شرایط ادامه تحصیل دانشجویان بی بضاعت در دانشگاه آزاد ورامین فراهم شد

انتشار: شنبه, ۶ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۰۳:۳۸ |
کد خبر: 19089 |
بازدید: 115 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: تفاهم نامه دوجانبه میان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین -پیشواوقرچک و سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ورامین در خصوص بررسی طرح های حمایتی از ۳۲۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امروز به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار ما – دکتر حسینعلی شیبانی ضمن حضور در کمیته امداد امام خمینی(ره) و بازدید از قسمت های مختلف این نهاد گفت : در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی با افتخار به اقشار مختلف از جمله ایثارگران، جانبازان و محرومان جامعه خدمات ویژه ارائه می‌‌دهد ودر این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 پیش۱

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا وقرچک ادامه داد هدف ما این است با اجرای این طرح هیچ علاقمند به تحصیلات تکمیلی در صورت عدم تمکن مالی از ادامه تحصیل باز نماند.

 پیش۲

در این دیدار نحوه حمایت و راهکارهای  ادامه تحصیل خانواده های تحت پوشش کمیته امداد  بررسی و دو نهاد در راستای بهره مندی و ایجاد هم افزایی بیشتر در ارائه خدمات رسانی مطلوب به محرومان منطقه بحث و بررسی و تفاهم نامه ای را امضاء نمودند.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>