ورامین بیش از فضای ورزشی قهوه خانه و قلیان سرا دارد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

ورامین بیش از فضای ورزشی قهوه خانه و قلیان سرا دارد

انتشار: جمعه, ۵ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۵:۲۷ |
کد خبر: 19083 |
بازدید: 112 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین گفت: شهرستان ورامین با وجود برخورداری از ظرفیت ها و استعدادهای ناب ورزشی، از سطح سرانه ورزش اندکی برخوردار است و بیش از فضای ورزشی، قهوه خانه و قلیان سرا دارد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – ابراهیم شیرکوند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ورامین گفت: مقوله فرهنگ و رسیدگی به امور جوانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است که غفلت از آن می تواند مشکلات عدیده ای را برای جامعه به همراه آورد.

وی افزود: با وجود آن که مردم ورامین در طول دوران هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بیش از یک هزار و ۴۰۰ شهید ، ۳ هزار و ۵۰۰ جانباز و آزاده تقدیم اسلام کرده ولی این مسائل نمی تواند جوانان را از گزند آسیب های اجتماعی در امان بدارد.

وی اظهار کرد: برای پیشگیری از آسیب های تهاجم فرهنگی ابتدا باید زیرساخت های اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی طراحی و توسعه پیدا کند ولی شهرستان ورامین با وجود تمامی نقشی که در انقلاب اسلامی داشتند، یکی از مظلوم ترین شهرهای کشور می باشد که با کمترین سرانه تفریحی و سرانه ورزشی روبرو است.

شیرکوند سرانه ورزشی ورامین را ۱۷ سانتی متر مربع اعلام کرد.

وی گفت: بسیاری از افراد به راحتی با دریافت مجوز سفره خانه و قهوه خانه باعث روی آوری جوانان به اعتیاد و ناهنجاریهای غیر فرهنگی و اجتماعی می شوند در صورتی که هر سرمایه گذاری قصد ایجاد مکان های تفریحی و ورزشی در شهر داشته باشد با هزاران مشکل از سوی مسئولین ذیربط مواجه می شود تا جایی که سرمایه گذار عطایش را به لقایش بخشیده و از شهرستان می گریزد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>