اربعین همه چشم های عالم را خیره کرده است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

اربعین همه چشم های عالم را خیره کرده است

انتشار: جمعه, ۵ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۳:۴۳ |
کد خبر: 19082 |
بازدید: 70 views |
بدون دیدگاه


قر۱

قرچک – ابتکارورامین: امام جمعه شهرستان قرچک گفت: اربعین همه چشم های عالم را خیره کرده است، شروع جاذبه مغناطیس حسینی در اربعین که با روشنگری مقام معظم رهبری رونق خاص گرفته است.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های  نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: دست استکبار قطع شده است، زمان شرط و شروط ننگین در این کشور توسط استکبار از بین رفته است، امروز رهبر دلیر و بصیر ایران اسلامی قرارداد ها را مشروط می پذیرد.

وی گفت: تایید برجام ۹ شرط را به همراه داشت و اگر رعایت نشود که نشد این قرار داد هیچ ارزشی برای ما ندارد، قدرت ما نمایش عظیم اربعین است، اربعینی که راه  بیداری را ترسیم کرده است.

اسماعیلی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، بیان کرد: اربعین همه چشم های عالم را خیره کرده است، شروع جاذبه مغناطیس حسینی در اربعین که با روشنگری مقام معظم رهبری رونق خاص گرفته است.

وی افزود: اربعین میعادگاه بزرگی برای شیعیان در دوران غیبت است، اربعین تولید غیرت و بصیرت ، تولید مقاومت می کند و سعادت، با تسلیم و ذلت به دست نمی آید وآزادی با سلطه پذیری حاصل نمی شود.

وی تاکید کرد: امنیت،اقتصاد و معیشت، ضرورت امروز ما است و امنیت از همه مهمتر است چون هر پیشرفتی متوقف بر امنیت است، تنها حربه ای که دشمن از آن استفاده و ضربه می زند ضعف دفاعی است و امکان دفاعی کشور قابل مذاکره و چک و چانه زدن نیست، ما درباره آن چیزهای که اقتدار ملی ما را تامین می کند، هیچ چک و چانه ای نداریم .

امام جمعه شهرستان قرچک تصریح کرد: قرچک با بیش از ۳۵۰ هزار نفر جمعیت با ۳۵۰شهید دفاع مقدس و ۲۱ شهید مدافع حرم و مشهد شهدای ۱۵ خرداد سال ۴۲ است، پیشینه درخشان مردم این دیار برای همه مشخص است.

وی گفت: مردم این شهرستان در خرداد سال ۴۲ و دی ماه ۵۷ و دی ماه ۸۸ با حرکت به موقع تن فتنه گران را به لرزه آوردند.

اسماعیلی تاکید کرد: حرکتی که در اربعین چهارسال پیش شروع کردیم،  استقبال خوبی شده و سه سال پی در پی ظهر به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی می رسیم و با همانگی ها صورت گرفته در صحن مطهر حضرت زهرا (س) در نجف موکب بزرگی را مهیا کردهایم که روزانه امسال شبانه روز ۲۵ هزا۰ پرس غذا تحویل زوار خواهد شد.

وی افزود: امسال موکب فرهنگی مفیدی هم در بین راه کربلا و نجف به کمک جوانان عزیز بسیجی آماده کردیم و قرارگاه فرهنگی اربعین شهرستان قرچک با غرفه های مختلف خدمات رسانی و معرفتی روزانه هزار  پرس غذا تحویل داده می شود  و با برگزاری برنامه ی فرهنگی با اخلاص و تلاش به روش آتش به اختیار است.

(منبع خبر: قرچک آنلاین)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>