مسیر های راهپیمایی ۱۳ آبان گرمسار مشخص شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

مسیر های راهپیمایی ۱۳ آبان گرمسار مشخص شد

انتشار: پنج شنبه, ۴ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۲۹:۳۶ |
کد خبر: 19064 |
بازدید: 65 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: در جلسه ای با هدف هماهنگی برنامه های روز دانش آموز مسیر های راهپیمایی روز استکبار ستیزی در گرمسار مشخص شد

به گزارش خبرنگار ما به نقل از  گرمسارآنلاین – امروز جلسه هماهنگی برنامه های یوم الله ۱۳ آبان با حضور امام جمعه گرمسار در محل ستاد نماز جمعه این شهرستان برگزار شد .

در این جلسه در زمینه برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان و روز دانش آموزو مصادف با روز استکبارو تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان و دانش آموزان تصمیم و بحث و تبادل نظر شد .

در این جلسه مقرر شد راهپیمایی۱۳ آبان امسال در دو مسیر متفاوت در بخش های مدرسه ای برگزار شود ، مسیر اول از رو به روی دادگستری گرمسار و عبور از میدان شهدا به سمت محل تجمع اصلی در میدان امام (ره) شهر گرمسار و مسیر دوم نیز از محل آموزش و پرورش گرمسار به سمت میدان امام در ساعت ۱۰ صبح انجام می شود و مدارس در طول این دو مسیر به راهپیمایی اضافه خواهند شد .

مراسم اصلی یوم الله ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی در ساعت۱۰:۳۰ در میدان امام (ره) شهر گرمسار با سخنرانی مسئولان شهرستانی برگزار خواهد شد .

اجرای مراسم های فرهنگی با موضوع دانش آموزو استکبار ستیزی با موضوع نفوذ دشمنان، ایستگاه های فرهنگی و نقاشی با حضور دانش آموزان در طول مسیرو میدان شهدا، مسابقه عکاسی، برگزاری ایستگاه های صلواتی به دلیل مصادف بودن با ایام صفر و اربعین حسینی، برگزاری مراسم های روضه و نوحه خوانی  در طول مسیر ترتیب داده شده است .

در حاشیه این جلسه حجت الا اسلام سید علیرضاآرامی؛ امام جمعه گرمسار با اعلام این مطلب به خبرنگار گرمسارآنلاین گفت: راهپیمایی۱۳ آبان را یک تو دهنی محکم دانش آموزان به استکبار ستیزان آمریکا و اسرائیل و دوستان منطقه ای اش برشمردو گفت: مردم همیشه با حضور به موقع در صحنه ها حماسه های عظیم و پر از ابهت و غرورو خلق کردند و این بار نیز در این حادثه عظیم نیز در ۱۳ آبان سال جاری نمره بیست دیگری در کار نامه خود ثبت و ضبط می نمایند .

آرامی  در ادامه به توطئه دشمنان بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از همان سال ۵۷ اشاره کردو افزود: در آن دوران با هوشمندی دانشجویان انقلابی این لانه جاسوسی در هم شکسته شد تا نقشه شوم شان به درک و تاریخ بپیوند اما هر روز آمریکا به دبنال توطئه جدیدی است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>