اعزام ۲۰۰ دانش آموز دختر شهرستان ری به اردوی راهیان نور | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

اعزام ۲۰۰ دانش آموز دختر شهرستان ری به اردوی راهیان نور

انتشار: دوشنبه, ۱ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۲۰:۵۱ |
کد خبر: 19038 |
بازدید: 73 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارآنلاین: ۲۰۰ نفر از دانش آموزان دختر شهرستان ری صبح امروز (دوشنبه) در قالب چهار دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان ری روز دوشنبه در خصوص اهداف اعزام دانش آموزان به این اردوها گفت: هدف اصلی برگزاری این چنین اردوهایی آشنایی نسل نو و جوانان با فداکاری ها و رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.

بهروز نصیری ادامه داد: اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس و آشنایی آنان با فداکاری ها و ایثار رزمندگان می تواند راهکار خوبی در جهت خنثی سازی توطئه های دشمنان و جنگ نرم باشد.

وی با بیان اینکه دانش آموزان دختر دوره دوم متوسطه ناحیه یک شهرستان ری به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی غرب کشور بازدید خواهند کرد، اظهار داشت: نسل جوان کشور باید بدانند که برای توسعه، آبادانی و امنیت فعلی کشور رزمندگان در چه محل هایی و با چه وضعی با دشمن متجاوز برخورد کرده اند.

وی اظهار کرد: دانش آموزان در طول این اردو با انواع بسته ها و برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و تفریحی سرگرم خواهند شد و پس از بازدید در مسابقه خاطره نویسی در خصوص این اردو شرکت خواهند کرد.

شهرستان ری دارای چهار مرکز اصلی آموزش و پرورش شامل ناحیه یک، ناحیه دو، بخش کهریزک و بخش فشافویه است که مدیریت آن با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران است.

تمامی واحدهای آموزشی ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان ری ۱۴۰ باب است که در حال حاضر پذیرای ۳۸ هزار دانش آموز و چهارهزار و ۲۰۰ کلاس اولی این منطقه در شهرها و روستاها هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>