دختران جوان در راه اعتقادات حضرت زینب (س) گام بردارند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

دختران جوان در راه اعتقادات حضرت زینب (س) گام بردارند

انتشار: دوشنبه, ۱ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۲۵:۳۲ |
کد خبر: 19037 |
بازدید: 136 views |
بدون دیدگاه


قر۲ (۱)

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: دختران جوان این شهرستان با الگوبرداری از حضرت زینب (س) در را اعتقادات ایشان گام بردارند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک – مسعود مرسلپور امروز در حاشیه برگزاری همایش طوفان خطبه‌ها در شهرستان قرچک اظهار داشت: واقعه کربلا همیشه زنده است و زنده خواهد ماند و این به برکت رشادت و دلاوری حضرت زینب (س) حاصل شد که واقعه کربلا و جنایت‌های یزید را بر همگان آشکار ساختند.

وی گفت: همایش طوفان خطبه‌ها در شهرستان قرچک با هدف معرفی و رشادت قهرمان کربلا و الگوبرداری از اخلاق و خصوصیت زینب کبری (س) برگزار شد تا دختران جوان این شهرستان با الگوبرداری از حضرت زینب (س) در راه اعتقادات ایشان گام بردارند.

فرماندار شهرستان قرچک با بیان اینکه این مراسم سال گذشته در شهرستان برگزار شد و امسال دومین سال برگزاری مراسم است، گفت: امسال این برنامه با مشارکت ادارات شهرستانی برگزار شده است و به امید خدا در سال‌های آینده نیز باشکوه‌تر از امسال برگزار می‌شود.

مرسلپور بیان داشت: ارزیابی ملی، مذهبی و اجتماعی همایش طوفان خطبه‌ها برای جوانان و نوجوانان به‌ویژه خواهران بسیار ملموس بود؛ برگزاری این همایش در زمینه عفاف و حجاب نقش به‌سزایی دارد.

وی تأکید کرد: این مراسم در سه نقطه شهرستان قرچک برگزار می‌شود که دیروز در امامزاده بی‌بی زبیده برگزار شده و در حال حاضر نیز برای دانش‌آموزان دختر شهرستان در حال برگزاری است؛ همچنین یک مراسم در روستای ولی‌آباد برای عموم مردم برگزار می‌شود و این مراسم به‌صورت کمی و کیفی تقسیم شده است.

گفتنی است همایش طوفان خطبه‌ها در شهرستان قرچک با هدف معرفی و رشادت قهرمان کربلا و الگوبرداری از اخلاق و خصوصیت زینب کبری (س) با حضور مسعود مرسلپور فرماندار، سرهنگ حسین حیدری فرمانده سپاه ۱۵ خرداد، مسوولین و اقشار مختلف مردم در ورزشگاه هفت تیر برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>