کانون های فرهنگی مساجد بازوی محکم کار های فرهنگی در مساجد است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

کانون های فرهنگی مساجد بازوی محکم کار های فرهنگی در مساجد است

انتشار: شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۶:۲۹ |
کد خبر: 19018 |
بازدید: 111 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: امام جمعه گرمسار گفت: کانون های فرهنگی مساجد یک ایده موفق که چند سالی است در کشور اجرا شده است توانسته است رضایت مندی نوجوانان و جوانان را در استقبال از کار های فرهنگی ، هنری و حتی مذهبی در راستای افزایش آگاهی عمومی و بصیرت افزایی را کسب کند .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین –  حجت الا اسلام  سید علی رضا آرامی ؛ امام جمعه  در حشایه بررسی  امرو اجرایی کانون های فرهنگی مساجد شهرستان  به خبرنگار ما با اعلام این مطلب افزود: کانون های فرهنگی مساجد در هدف گذاری جمعیتی مورد هدف  عملیاتی خود نوجوانان و جوانان را قرار دهد و مساجد را به یک کانون مهم   آگاهی بخشی تبدیل کنند تا در کنار  امور مذهبیو   اسلامی  امور فرهنگی و حتی هنری در  جذب نوجوانان و جوانان موثر باشد .

 امام جمعه گرمسار مسجد را کارخانه انسان سازی دانست و با تاکید بر اینکه اگر مسجد طراز اسلامی باشد دارای ارزش است گفت: باید خروجی کار از مساجد مناسب و مطلوب باشد در غیر اینصورت فایده ای ندارد.

وی با اشاره به نقش کانون های فرهنگی هنری مساجد اظهار داشت: کانون ها باید برنامه ها و فعالیت هایی که ملموس باشد را اجرا کنند.

آرامی اظهارداشت: از ظرفیت بالای مساجد در آگاهی بخشی در   جامعه هدف  به خصوص نوجوانان و جوانان استفاده کنید چون خانه امن و مورد اعتمادی برای خانواده هاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>