ساختمان اداری ورزش و جوانان قرچک کلنگ‌زنی می‌شود | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

ساختمان اداری ورزش و جوانان قرچک کلنگ‌زنی می‌شود

انتشار: شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۵:۴۹ |
کد خبر: 19017 |
بازدید: 66 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان قرچک گفت: به‌زودی ساختمان اداری ورزش و جوانان این شهرستان کلنگ‌زنی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک – مصطفی زینت‌بخش معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان قرچک به مناسبت هفته تربیت‌بدنی در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک، هفته تربیت‌بدنی را به همه ورزشکاران تبریک گفت و لوح سپاسی را از طرف فرماندار این شهرستان به وی تقدیم کرد.

وی اظهار کرد: به‌زودی ساختمان اداری اداره ورزش و جوانان در شهرستان قرچک کلنگ‌زنی خواهد شد و اقدامات اداری آن انجام شده است.

محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک نیز اظهار داشت: برای بنده این هدف بزرگی است که وقتی می‌خواهم از شهرستان بروم، به نیکی و خوبی از من یاد کنند.

وی گفت: برای تأمین زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان قرچک اقدامات بسیار خوبی انجام شده و در زمینه ورزش قهرمانی نیز رتبه‌های بسیار خوبی به دست آمده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک گفت: در ۶ ماه نخست سال ۹۶، پنج هزار و ۵۰۰ نفر ورزشکار ساماندهی شدند و این آمار نشان می‌دهد که در پایان سال به ۱۱ هزار نفر می‌رسند.

خادمی افزود: در زمینه تأمین زیرساخت‌های ورزشی نیز اقداماتی ازجمله افتتاح فاز یک مجموعه ورزشی ولیعصر در زیباشهر قرچک، خانه بوکس و خانه ژیمناستیک به انجام رسیده که بیشتر از طریق بخش خصوصی تأمین شده است.

وی ادامه داد: سرانه ورزشی در شهرستان قرچک، ۳۴ سانتی‌متر است که این میزان در آینده افزایش خواهد یافت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک به ورزش قهرمانی اشاره کرد و افزود: ۱۵ بازیکن از شهرستان قرچک به تیم‌های ملی دعوت ‌شده‌اند و مقام‌های قهرمانی نیز کسب کرده‌اند.

خادمی بیان کرد: در رشته‌ ورزشی فوتبال در شهرستان قرچک برنامه‌های خوبی به اجرا درآمد و رده‌های مختلف لیگ فوتبال به طور منظم برگزار می‌شود؛ همچنین کمک‌هایی در حد توان به تیم فوتسال مقاومت شده و این کمک‌ها افزایش خواهد یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>