جلسه مشترک معاون فرماندار ورامین با مسئولان بهداشتی و درمانی شهرستان | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

جلسه مشترک معاون فرماندار ورامین با مسئولان بهداشتی و درمانی شهرستان

انتشار: پنج شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۵:۵۰ |
کد خبر: 19004 |
بازدید: 117 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ورامین ، در جلسه ای مشترک با مسئولان بهداشتی و درمانی شهرستان ، مسائل مربوط به حوزه درمان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – عباسعلی سعیدیان در جلسه ای که با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان ، رئیس بیمارستان شهید مفتح و رئیس نظام پزشکی برگزار شد ، مسائل مربوط به بهداشت و درمان شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین در این جلسه با اشاره به رویکر دولت در اجرای طرح تحول نظام سلامت گفت : دستاوردهایی که دولت در حوزه بهداشت و درمان کسب کرده ، در شهرستان ورامین نیز با تلاش و همدلی تمامی مسئولان نمود پیدا کرده و نتایج آن برای همگان ملموس است.

عباسعلی سعیدیان اظهار کرد: یکی از نیازهای منطقه شهرستان ورامین ، دسترسی به پزشکان متخصص است که مسئولان درمانی شهرستان می باید زمینه حضور این افراد وفعالیت آن ها در مراکز درمانی و بیمارستان های شهرستان را فراهم کنند.

وی بیان کرد: به منظور ارتقاء سطح دسترسی مردم به پزشکان متخصص ، پروانه فعالیت دومی برای این افراد صادر می شود تا علاوه بر حضور در شهرستان ، از تخصص آن ها در بیمارستان شهید مفتح نیز مردم برخوردار شوند تا مجبور نباشند برای بیماری به شهر تهران ومناطق اطراف مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>