بررسی مشکلات خدمات زیر و روبنایی مسکن مهر پردیس | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

بررسی مشکلات خدمات زیر و روبنایی مسکن مهر پردیس

انتشار: پنج شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۵:۱۴ |
کد خبر: 19002 |
بازدید: 71 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه بررسی مشکلات خدمات زیر و روبنایی مسکن مهر شهر پردیس با حضور مسئولان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس – مرتضی حیدری فرماندار پردیس، سعید غفوری مدیر عامل شرکت عمران شهر پردیس، اعضای هیئت مدیره و معاونان و مدیران این شرکت، معاون اداره کل دفتر فنی استانداری تهران، معاون عمرانی فرماندار و روسای ادارات خدمات رسان و ادارات مرتبط در این جلسه حضور داشتند و مشکلات مربوط به ارائه خدمات زیر بنایی از جمله آب و فاضلاب، برق و گاز در این جلسه بررسی شد.

تشریح برخی از موانع موجود از جمله هزینه های واگذاری انشعاب، موقعیت جغرافیایی پروژه ها و عدم آماده سازی بستر لازم برای حفر مسیرهای انتقالی از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

در ادامه مدیر عامل شرکت عمران شهر پردیس توضیحات خود را ارائه کرد و پس از تبادل نظر حاضرین مقرر شد ادارات خدمات رسان پس از تجمیع مشکلات هر بخش، آن را برای طرح در جلسه شورای مسکن استان به فرمانداری اعلام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>