نشست دورهمی می تواند در حل مشکلات شهری موثر باشد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

نشست دورهمی می تواند در حل مشکلات شهری موثر باشد

انتشار: پنج شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۴:۵۹ |
کد خبر: 19001 |
بازدید: 54 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: شهردار گرمساردر جمع مردم گرمسار گفت: استفاده از ظرفیت بدنه مشاوران جوان در اجرای و پیشبرد پروژه های مهم شهری در دستور کار شهرداری قرار یگرد .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین – نشست دورهمی اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری گرمسار  برای اولین بار با مردم و  فعالین  شهری در محل پارک ۱۵ خرداد گرمسار به مدت  دو ساعت  با حضور اعضای شورای شهر و شهردار رگمسار  برگزار شد .

 یاسرعربی ؛ شهردار گرمسار در حاشیه این نشست  به خبرنگار ما از  موفقیت های  مهم در این نشست اشاره کردو افزود: نگاه  اصلی در برگزاری این گونه نشست  ها استفاده زا نظرات و پیشنهادات  مردمی رد جهت  حل مشکلات شهری گرمسار است و  قصد داریم از بدنه مردمی در  جهت پیشبرد اهداف شهرستان استفاده میشود .

 شهردار گرمسار شهردار گرمسار نیز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل اینگونه نشستها از حضور همشهریان در اجرای برنامه های جاری شهرداری و ایجاد فرهنگ شهروند محوری استقبال نمودند و از همشهریان خواستند تا یاری رسان شهرداری در امور اجرایی و فرهنگ شهروند محوری را سرلوحه خود قراردهند و شهرداری وشورای اسلامی را ضمن حمایت در اجرای برنامه های عمرانی و خدماتی در نگهداری مبلمان شهری و پارکها و فضاهای شهری یاری نمایند و قطعا شهرداری این آمادگی را خواهد داشت تا به پیشنهادات و انتقادات همشهریان توجه ویژه ای نماید تا از رشد وتوسعه شهری که قطعا مورد نظر همه همشهریان میباشد برخوردار شویم.

دراین نشست که ایتدا بصورت میزگردی مسائل بصورت جداگانه در نشست  اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار با همشهریان برگزار گردید و به بحث تبادل نظر با همشهریان پرداخته شد و سپس کلیه حاضرین نظرات خود را بصورت پیشنهاد و انتقاد با مهندس عربی شهردار گرمسار و  اعضای شورای اسلامی شهر در میان گذاشتند.

در پایان لازم بذکر است که نشستهای دورهمی قطعا بصورت دوره ای در مکانهای مختلف شهر گرمسار برگزار خواهد گردید ودر این نشست ها از مردم دعوت میگردد تا با حضور خود وبا پیشنهادات سازنده  در تصمیمات سازنده و اجرای  امور شهرداری وشورای اسلامی شهر گرمسار را یاری نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>