دیدار فرماندار ورامین با معلولان روشندل شهرستان | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

دیدار فرماندار ورامین با معلولان روشندل شهرستان

انتشار: سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۰۱:۵۳ |
کد خبر: 18986 |
بازدید: 93 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: همزمان با روز جهانی عصای سفید ، فرماندار شهرستان ورامین با حضور در منزل برخی از روشندلان با آن ها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان ورامین همراه با سعیدیان معاون سیاسی انتظامی ، مسئول حوزه فرماندار ، نماینده فرماندار در انجمن نابینایان و رؤسای ادارات بهزیستی با حضور در منزل برخی از روشندلان ، با آن ها پیرامون مسائل و مشکلات این قشر از جامعه به گفتگو پرداخت.

فرماندار ورامین در این دیدار ضمن تأکید بر رفع مشکل روشندلان گفت : بهزیستی وظیفه دارد تا با شناسایی این افراد معلول ، نسبت به رفع مشکلات آن ها اقدام کرده و نیازهای آن ها را برطرف کنند.

محمدرضا یوسفی اظهار کرد: معلولان و از جمله روشندلان نیاز دارند که در جامعه حضور داشته باشند لذا تمامی مسئولان عضو ستاد مناسب سازی معابر ، نسبت به بهسازی مسیر تردد آن ها اقدام کرده و مشکلات موجود را برطرف کنند.

وی بیان کرد: با توجه به مشکلات روشندلان از جمله مسکن، اشتغال و مناسب سازی اماکن عمومی توجه به این قشر مهم است.

وی گفت: همه دستگاههای و مدیران شهرستان باید در زمینه رفع مشکلات روشندلان قدم بردارند و تنها منتظر حمایت سازمان بهزیستی و اجرایی شدن قانون جامع حمایت از معلولان نباشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>