قرچک تا ۳ سال آینده بزرگ ترین برند اقتصادی استان تهران می شود | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

قرچک تا ۳ سال آینده بزرگ ترین برند اقتصادی استان تهران می شود

انتشار: شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۳:۰۱ |
کد خبر: 18928 |
بازدید: 121 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار قرچک در دیدار با استاندار تهران با اشاره به نزدیکی این شهرستان به شهر تهران و نیز نیروی کار جوان آن، گفت: قرچک تا ۳ سال آینده بزرگ ترین برند اقتصادی استان تهران می شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک – مسعود مرسلپور  در دیدار با محمدحسین مقیمی، استاندار تهران طی سخنانی گفت: مسئولان شهرستان قرچک با اتحاد و هم دلی در جهت پیشرفت این شهرستان گام برداشتند، در ۲.۵ سال گذشته با تایید رییس اداره اطلاعات قرچک، کارمند و مدیر مجرم در قرچک نداشتیم.

وی اضافه کرد:سلامت اجرایی ادارات قرچک توسط دستگاه‌های مربوط، سازمان بازرسی و حراست ادارات کل مورد ارزیابی قرار گرفته و قریب ۹۵ درصد از ادارات در تکریم ارباب‌رجوع رتبه بسیار خوب به دست آورده‌اند.

فرماندار قرچک سپس بر ایجاد امنیت و آرامش مردم این شهرستان تاکید کرد و گفت: در خصوص جرائم خشن در شهرستان، سه مورد منجر به فوت داشتیم که در همان ساعت‌های ابتدایی، مجرم را دستگیر کرده‌اند و این موفقیت با همکاری و هم‌دلی دستگاه‌های امنیتی و نظامی حاصل شده است. و اکنون در قرچک، هیچ معضل امنیتی نداریم و سرقت های خرد این شهرستان نیز کاهش چشمگیری داشته است.

وی با بیان این که قرچک تا ۳ سال آینده بزرگ ترین برند اقتصادی استان تهران می شود، گفت: نزدیکی قرچک به تهران و نیز نیروی کار جوان این شهرستان سبب سرمایه گذاری های قابل ملاحظه ای در قرچک شده است.

مرسلپور کاهش معضلات و ناهنجاری های اجتماعی قرچک را مورد اشاره قرار داد و گفت: با برگزاری کارگاه های مشاوره متعدد توانسته ایم، به این مهم دست یابیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>