ورزش ورامین به حق خود نرسیده است | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

ورزش ورامین به حق خود نرسیده است

انتشار: چهارشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۴۳:۱۶ |
کد خبر: 18893 |
بازدید: 67 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: معاون سیاسی و انتظامی فرماندار ورامین گفت: حق مطلب در ورزش ورامین ادا نشده است و ورزش این شهرستان به حق خود نرسیده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – عباسعلی سعیدیان در جلسه شورای ورزش شهرستان ورامین که با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان و مهران سرپرست معون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار کرد: حق مطلب در ورزش ورامین ادا نشده و این محرومیت در استان نیز مشهود است و ناگزیر هستیم عقب‌افتادگی را با برنامه‌ریزی و دلسوزی جبران کنیم.

عباسعلی سعیدیان گفت: باید مساوات در توزیع اعتبارات رعایت شود و این امر به نسبت تمام فاکتورها ازجمله جمعیت و وسعت در نظر گرفته شده است که باید نگاه ویژه‌تری به مناطقی همچون ورامین داشت.

وی افزود: انتظار می‌رود حق ضایع شده ادا شود؛ چراکه این دین بر گردن متولیان ورزش کشور و استان نهاده شده است.

سعیدیان بیان کرد: تکلیف مسئولان شهرستان ورامین در این برهه حساس این است که باید حقوق شهرستانی را تا حصول نتیجه پیگیری کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین نیز در این جلسه گفت: انتظار جامعه ورزش و جوانان شهرستانی از مسؤولان بیش از گذشته است؛ چراکه باید برای ارتقای این جایگاه و نام‌آوری تلاش بیشتری به خرج داد.

ابراهیم شیرکوند افزود: مشکلاتی بر سر راه ورزش وجود دارد که می‌توان با همدلی آن را رفع کرد و این می‌طلبد نگاه ویژه‌تری به امور داشته باشیم.

وی ادامه داد: ظرفیت بالقوه‌ای در بخش ورزش وجود دارد که این امر در مسابقات آینده‌سازان به اثبات رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین گفت: کسب مدال‌های رنگارنگ در مسابقات مختلف و افتخارآفرینی جوانان در مسابقات منطقه جنوب شرق بیانگر آینده روشن ورزش است؛ در صورتی ‌که بتوان شرایط را از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای آنان مهیا کرد.

شیرکوند خاطرنشان کرد: تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم با بهره‌مندی از جوانان شهرمان به افتخارآفرینی‌ها ادامه دهیم و این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه تمام امکانات در کنار یکدیگر قرار گیرد و شرایط لازم مهیا شود و همه همسو و همدل با یکدیگر برای آبروی شهرمان تلاش کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>