برگزاری همایش بزرگ نان سالم در شهرستان قرچک | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

برگزاری همایش بزرگ نان سالم در شهرستان قرچک

انتشار: دوشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۴۲:۳۳ |
کد خبر: 18853 |
بازدید: 107 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان قرچک از برگزاری همایش بزرگ نان سالم با هدف بالا بردن کیفیت و کمیت نان در شهرستان قرچک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – مصطفی زینت بخش در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان قرچک ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت: با توجه به توقف و عدم اجرای بخشنامه اخیر قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص صدور مجوز نانوایی های آزادپز در سطح شهرستانها از اواسط مردادماه سالجاری و بلا تکلیفی بسیاری از متقاضیان، خواستار تعیین تکلیف این موضوع به طور صحیح و ضابطه مند شدند، بنحوی که اجحافی در حق هیچ یک از متقاضیان صورت نگیرد.

وی افزود: کارگروه آرد و نان بر اساس تاکیدات فرماندار نسبت به برخوردهای قاطع با متخلفین و افراد سوء استفاده گر الخصوص افرادی که ذی نفوذ و در این چرخه دارای مسئولیت می باشند پس از شناسایی برخورد قانونی خواهد شد.

زینت بخش تاکید کرد: کنترل و نظارت بر فعالیت این اتحادیه از اولویتها نظارتی اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و اتحادیه آرد و نان شهرستان قرچک می باشد.

معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: در چند ماه آینده همایش بزرگ نان سالم با هدف بالا بردن کیفیت و کمیت نان در سطح شهرستان با ارتقاء سطح آگاه سازی تمامی عوامل و دست اندرکاران تولبید نان برگزار خواهد شد.

در ادامه  جلسه سعید محمدی پور رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان قرچک نکاتی در خصوص تعیین تکلیف نانوایی های آزادپز در سطح شهرستان ارئه کرد.

در پایان این جلسه اسدیان رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان قرچک گزارش عملکرد شش ماهه این اتحادیه را ارائه کرد.

گفتنی است، جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان قرچک به ریاست مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی فرمانداری، سعید محمدی پور رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت، تاجیک رئیس اتاق اصناف و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>