پلمب یک واحد قالیشویی در بخش کهریزک شهرستان "ری" | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

پلمب یک واحد قالیشویی در بخش کهریزک شهرستان “ری”

انتشار: دوشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۴۲:۱۹ |
کد خبر: 18852 |
بازدید: 89 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری بدنبال ساماندهی زیست محیطی واحدهای قالیشویی مستقر در سطح این شهرستان پس از اخذ دستور قضایی با همکاری نیروی انتظامی نسبت به توقف فعالیت یک واحد قالیشویی که با دفع فاضلاب خام به محیط موجبات آلودگی خاک و آبهای زیرمینی را فراهم آورده ، اقدام نمود .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری شهرستان ری – رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری با بیان این خبر افزود: با پیگیریهای این اداره از سال گذشته تا کنون تعداد  ۹  واحد قالیشویی مستقر در حوزه این شهرستان و بویژه در بخش کهریزک اقدام به نصب سیستم تصفیه فاضلاب نموده و تعدادی نیز با ارائه قرارداد نسبت به نصب سیستم متعهد گردیده اند . عبادتی در ادامه گفت : با توجه به اینکه در حال حاضر در کشور با مشکلات کم آبی مواجه هستیم لذا مدیریت فاضلاب واحدهای صنعتی و صنفی و بازچرخانی این فاضلاب ها پس از تصفیه به فرآیند تولید می تواند یک گام موثر در حل مشکلات کم آبی و همچنین رفع معضلات زیست محیطی ناشی از این فاضلاب ها باشد .

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری در پایان اظهار داشت : با اشاره به اینکه نظارت بر عملکرد زیست محیطی صنایع آب بر در دستور کار این اداره قرار دارد این اداره بمنظور حفظ سلامت محیط زیست و شهروندان در راستای اهداف سازمانی ، با تمام توان و ظرفیت های خود و با همکاری دستگاه قضایی بدنبال ساماندهی و رفع مشکلات زیست محیطی این واحدها بوده و به استناد قوانین با خاطیان برخورد خواهد نمود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>