دیدار فرماندار ورامین با پیشکسوت ورزش شهرستان | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

دیدار فرماندار ورامین با پیشکسوت ورزش شهرستان

انتشار: شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۰۵:۰۴ |
کد خبر: 18822 |
بازدید: 68 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان ورامین با حضور در منزل آقای پورحسنی ، از معلمان و ورزشکاران پیشکسوت شهرستان ، از تلاش های وی برای اعتلای فرهنگ و ورزش شهرستان تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – در این دیدار که با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار ، امیر محمدی مدیر آموزش و پرورش ، سعید طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ابراهیم شیرکوند رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین برگزار شد ، از تلاش های این ورزشکار و معلم با سابقه که مدتی است در بستر بیماری به سر می برد تجلیل گردید.

فرماندار ورامین در این دیدار گفت : شهرستان ورامین به واسطه برخورداری از ورزشکارانی متعهد ، پیشکسوتانی کاربلد و دلسوز و مربیانی کارآزموده توانسته تا ورزشکاران بسیاری را در عرصه ورزش های جمعی و انفرادی به جامعه معرفی کرده و افتخارات فراوانی را نصیب شهرستان کند.

محمدرضا یوسفی افزود :توسعه ورزش قهرمانی و کسب عناوین قهرمانی در مسابقات استانی ، کشوری و بین المللی به بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در جامعه بستگی دارد که یقینا پیشکسوتان عرصه ورزش در این میان ، نقش به سزایی ایفا می کنند و مسئولان وظیفه دارند که از وجود آن ها در عرصه های مختلف استفاده کنند.

وی تصریح کرد: پیشکسوتان عرصه ورزش نباید در پیچ و خم کارهای روزمره به دست فراموشی سپرده شوند بلکه باید در مناسبت های مختلف ، ضمن تجلیل از زحمات آن ها ، از تجربیات گرانسنگی که در طول سال ها فعالیت در میادین ورزشی کسب کرده اند به درستی بهره برد.

رییس اداره ورزش ورامین نیز در ادامه این دیدار گفت:پیشکسوتان والیبال  یکی از سرمایه های اصلی ورزش ورامین بشمار میروند که باید مورد تکریم قرار گیرند.

ابراهیم شیرکوند افزود:باید از جامعه پیشکسوت قدردانی شود تا این امر انگیزه ای برای قشر جوان باشد که بدانند در صورت خدمت به ورزش جاودانه میمانند.

وی ادامه داد:بزرگان ورزش نباید فراموش شوند و باید همچنان در صحنه باقی بمانند تا با پرورش استعدادهای ناب ، آینده ورزش را تضمین کنند.

رییس اداره اذعان داشت:حضور قدیمی ها در کنار جوانان ایجاد شوق خواهد نمود و همین امر میتواند راهگشای قهرمان پروری و روی آوردن نسل نو به ورزش باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>