اربعین حسینی نمادی از وحدت بین مسلمانان و تذکری برای دشمنان اسلام است | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

اربعین حسینی نمادی از وحدت بین مسلمانان و تذکری برای دشمنان اسلام است

انتشار: دوشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۵:۰۵ |
کد خبر: 18640 |
بازدید: 65 views |
بدون دیدگاه


قر۳

قرچک – ابتکارورامین:  معاون سیاسی و انتظامی شهرستان قرچک گفت: اربعین حسینی نمادی از وحدت بین مسلمانان و تذکری برای دشمنان اسلام است.

به گزارش خبرنگار ما- علیرضا جعفری در جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان قرچک گفت: بایستی برنامه ریزی دقیقی در خصوص حرکت نمادین، مسئله امنیتی و مسائل مالی ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان قرچک صورت پذیرد.

وی به اجتماع عظیم و میلیونی مردم جهان اسلام در اربعین حسینی(ع) اشاره کرد و گفت: میلیون ها نفر از مردم عشق و علاقه خود را به سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) نشان میدهند که این حضور روز به روز در حال گسترش است؛ این نمادی از وحدت بین مسلمانان و تذکری برای دشمنان اسلام است.

جعفری بیان داشت: ارتباط گیری با مسئولین کمیته های ذیل ستاد اربعین حسینی شهرستان قرچک با کمیته های متناظر خود در ستاد مرکزی می تواند به عنوان یک اصل راهبردی در مدیریت هر چه بهتر مسئولیت محوله باشد.

وی با اشاره به حضور برخی از شهروندان بصورت انفرادی در این مراسم افزود: این موضوع مشکلاتی را برای افراد و مجموعه بوجود می آورد و ضرورت دارد در این زمینه مردم تشویق شوند تا بصورت گروهی در این مراسم بزرگ و معنوی شرکت نمایند.

 قر۲

دبیر ستاد اربیعن حسینی(ع) شهرستان قرچک در خصوص مسائل مالی روز اربعین حسینی(ع) گفت: با توجه به اینکه این حرکت عظیم نمادین هزینه های خاص خودش را دارد و بصورت متمرکز نیز انجام می شود تمام شهرستان باید در تأمین بخشی از هزینه های ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان قرچک کمک نمایند.

گفتنی است جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان قرچک به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار رییس ستاد اربعین حسینی (ع) و با حضور علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و دبیر ستاد اربعین حسینی (ع)، محسن شریف سرپرست شهرداری و دیگر اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>