مراسم اختتامیه اولین اردوی آموزشی ، تشکیلاتی " حیات طیبه " در شهرستان فیروزکوه | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

مراسم اختتامیه اولین اردوی آموزشی ، تشکیلاتی ” حیات طیبه ” در شهرستان فیروزکوه

انتشار: شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۳۴:۲۷ |
کد خبر: 18614 |
بازدید: 83 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: مراسم اختتامیه اولین اردوی آموزشی ، تشکیلاتی ” حیات طیبه ” با حضور مهندس طاهری فرماندار ، دکتر قربانی مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین رستمی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه ، معاونین و مسئولین دانشگاه ، جمعی از دانشجویان دانشگاههای آزاد سراسر کشور و مسئولین مرتبط در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان فیروزکوه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – مراسم اختتامیه اولین اردوی آموزشی ، تشکیلاتی ” حیات طیبه ” با حضور مهندس طاهری فرماندار ، دکتر قربانی مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین رستمی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه ، معاونین و مسئولین دانشگاه ، جمعی از دانشجویان دانشگاههای آزاد سراسر کشور و مسئولین مرتبط در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

طاهری فرماندار فیروزکوه با تشکر از همه دست اندرکاران اردوی حیات طیبه گفت: شهرستان فیروزکوه دهمین هوای پاک را در جهان داراست و این ویژگی است که باید از آن استفاده بهینه کرد و با دارا بودن پتانسیل های گردشگری فراوان از همه مدعوین خواستند تا جهت سفر این شهرستان را انتخاب کنند.

مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اختتامیه با ارائه گزارشی از روند برگزاری اردوی حیات طیبه گفت: در طول هفته ای که گذشت تعداد زیادی از استادان تراز اول دانشگاه های کشور در واحد فیروزکوه حضور یافته و کارگاه های بسیار خوبی در موضوعات سیاسی، آموزشی و عقیدتی برگزار شد.

دکتر محمد قربانی اظهار کرد: بین این استادان، معاونان وزرا، استانداران و حتی از وزیران دولت های گذشته و نمایندگان مجلس حاضر بودند که نشان از اهمیت بالای این اردوی تشکیلاتی بود.

مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در آینده نیز به لطف الهی این آموزش ها دامنه دار و پیوسته برگزار خواهد شد که می تواند در رشد بینش سیاسی دانشجویان که موذنان جامعه و افسران جنگ نرم هستند بسیار موثر باشد.

قربانی، دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان پرچم دار عدالت خواهی و دفاع از ارزش های اسلامی و ولایت فقیه دانست و گفت: دانشجویان در تراز یک دانشگاه انقلابی باید علاوه بر شناخت شبهات و انحرافات بتوانند در پالایش جامعه و بخصوص دانشگاه موثر و مفید باشند.

فیروز۱

وی با تشکر از همه عوامل و دست اندرکاران برگزاری این اردو گفت: از میزبانی خوب واحد فیروزکوه کمال تشکر را داریم و امیدواریم که این واحد دانشگاهی در آینده مجددا بتواند میزبان اردوهای مختلف دانشجویی باشد.

رئیس واحد فیروزکوه نیز با تشکر از عوامل برگزارکننده اردوی حیات طیبه و همه کارکنان خدوم دانشگاه که در برگزاری خوب مراسم تلاش کردند گفت: دانشجویان باید تلاش کنند که خوب درس بخواننده تا بتوانند با علم و منطق پاسخ گوی شبهات مختلف باشند و از هیاهوی بی فایده پرهیز کنند.

دکتر علی اصغر رستمی تاکید کرد: دنیای امروز دنیای علم و منطق است و با این سلاح می توان پیروز شد پس دانشجوی انقلابی باید در عرصه دانش و علم پیشگام و موفق باشد.

وی تاکید کرد: همه امکانات شهرستان و دانشگاه فیروزکوه در اختیار دانشجویان و خانواده آنان است و این عزیزان می توانند برای استفاده از آب و هوای خوب شهرستان و حتی ادامه تحصیل به فیروزکوه مجددا مراجعه کنند.

در پایان این مراسم جوایزی به برترین ها در بخش مسابقات فرهنگی و ورزشی، دلنوشته ای به شهدا و عوامل برگزارکننده اردو اهدا شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>