تفاهم‌نامه همکاری علمی پژوهشی بین شرکت آبفای جنوب شرقی و دانشگاه آزاد ورامین منعقد شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

تفاهم‌نامه همکاری علمی پژوهشی بین شرکت آبفای جنوب شرقی و دانشگاه آزاد ورامین منعقد شد

انتشار: شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۳۴:۰۰ |
کد خبر: 18613 |
بازدید: 55 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران اقدام به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری علمی و پژوهشی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا نمود.

به گزارش خبرنگار ما – در نشست مشترکی که با حضور ریاست دانشگاه آزاد واحد ورامین پیشوا و مدیرعامل آبفا جنوب شرقی در محل ستاد مرکزی شرکت برگزار شد تفاهم‌نامه علمی و پژوهشی منعقد گردید.

در ادامه این گزارش آمده است: این تفاهم‌نامه که به منظور همکاری‌های هرچه بیشتر علمی و پژوهشی با دانشگاه آزاد ورامین پیشوا و در راستای ارتقاء دانش و توان علمی نیروی انسانی شرکت آبفای جنوب شرقی و با حضور نمایندگان این دو نهاد امضاء شد.

این گزارش می‌افزاید: در این تفاهم‌نامه دو طرف متعهد شدند جهت بهره‌گیری و بهره‌وری متقابل از توانایی‌های علمی،پژوهشی و فناوری با برگزاری کارگاه‌های آموزشی،تشکیل کارگروه‌های مشترک وهمایش‌هابستر مناسبی را برای فعالیت‌های علمی فراهم نمایند.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>