جلسه بررسی مشکلات حوزه آب روستایی وشهری گرمسار | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

جلسه بررسی مشکلات حوزه آب روستایی وشهری گرمسار

انتشار: چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۳۹:۲۲ |
کد خبر: 18589 |
بازدید: 72 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: امروز جلسه بررسی مشکلات حوزه اب رسانی در مناطق شهری و روستایی و حاشیه ای شهر گرمسار با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و جمعی از مسئولان در محل فرمانداری گرمسار برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین – در این جلسه غلام رضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تدابیر در حوزه آب رسانی در مناطق روستایی در شهر ستان گرمسار بسیار فوق العاده بوده است گفت:در تابستان امسال هیچ گونه مشکلی در تامین آب مورد نیاز در روستاهای دور شهرستانی نیز نداشتیم.

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: مجلس با اجرای طرح های موفق در حوزه آب رسانی در روستاها حمایت می کند و دولت نیز باید در این حوزه برنامه های جزیی خود را به کلان و پایدار تبدیل نماید .

کاتب از اجرای پروژه آب شرب گرمسار به صورت BOT هم اشاره کردو افزود: این پروژه آماده لوله گذاری است و با اجرای کامل این پروژه تمام روستاهای شهرستان های گرمسارو آرادان از نعمت آب پایدار استفاده می نمایند .

در ادامه این جلسه داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار به مشکلات حوزه آب رسانی در بعضی از مناطق حاشیه ای شهر گرمسار به دلیل عدم تملک زمینی این پروژه ها اشاره کردو افزود: با همکاری شهرداری و اداره ثبت و اسناد و دیگر ارگان های شهرستانی برای حل مشکل آب ساروزن برنامه ریزی خواهیم نمود تا این مشکل نیز مرتفع شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>