آمادگی انتظامی شهرستان پیشوا برای برنامه های ماه مهر | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

آمادگی انتظامی شهرستان پیشوا برای برنامه های ماه مهر

انتشار: چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۳۵:۰۰ |
کد خبر: 18587 |
بازدید: 74 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از آمادگی نیرو های این ستاد در باز گشایی مدارس، هفته دفاع مقدس، هفته نیروی انتظامی و دهه محرم خبر داد

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پیشوا در جلسه تعامل شورای اسلامی و شهرداری با نیروی انتظامی با حضور سرهنگ هادی ثمره جانشین فرماندهی شرق استان تهران برگزار شد گفت: شورای اسلامی و شهرداری پیشوا در بحث برقراری امنیت شهرستان پیشوا کمکهای شایانی کرده اند و اکثر اعضامنتخب دوره پنجم در دوره های قبل هم منتخبین مردم ولایت مدار پیشوا بودند و با جلب اعتماد مردم توانسته اند کرسی شورا را از آن خود کنند

وی با اشاره به ماموریت های نیروی انتظامی گفت:ماموریت های فراوانی در مهرماه داریم و مهمترین مامریت ما مربوط به بازگشایی مدارس است که مشترک بین نیروی انتظامی و شهرداری است و برنامه های مربوط به هفته دفاع مقدس و ایام محرم در پیشوا با آن حساسیت که نیاز به هماهنگی دارد.

سرهنگ علیزاده به مشکلات شهرستان پیشوا در بخش انتظامی اشاره کرد و گفت:متاسفانه در شهرستان پیشوا پارکینگی که جوابگوی نیاز شهرستان باشد وجود ندارد و روزانه شاهد سرقت انواع وسایل نقلیه هستیم.

وی افزود :دور افتاده ترین نقاط کشور از دوربین برای ثبت تخلفات برخوردار هستند اما متاسفانه در شهرستان پیشوا تنها یک دوربین در صحن مطهر پیشوا برای کنترل تخلفات وجود دارد که آن هم در اختیار فرمانداری است.

سرهنگ علیزاده با اشاره به اینکه ساختمان های کلانتری استیجاری است گفت:متاسفانه ساختمان های مربوط به نیروی انتظامی در مالکیت ما نیست و مانند کلانتری یوسف رضا در شرف تخلیه هستند و هیچ مکانی برای استقرار کلانتری در این روستا وجود ندارد.

وی به اولویت دیگر نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت:ایجاد کمپ ماده ۱۶ که عامل کاهش آسیب های اجتماعی است باید در کانون توجه شهرداری و بهزیستی قرار بگیرد و با تامین هزینه های آن توسط بهزیستی و شورای تامین شهرستان به این مهم دست پیدا کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>