رسیدگی به وضعیت ۲ کمپ ترک اعتیاد در شهرستان پردیس | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

رسیدگی به وضعیت ۲ کمپ ترک اعتیاد در شهرستان پردیس

انتشار: سه شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۲۰:۴۷ |
کد خبر: 18575 |
بازدید: 112 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: با حضور نمایندگان فرمانداری، شبکه بهداشت، پلیس امنیت و اداره بهزیستی از ۲ کمپ ترک اعتیاد در شهرستان بازدید و به وضعیت این اماکن رسیدگی شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس – نماینده فرمانداری پردیس در این بازدیدها با اعلام شناسایی ۱ کمپ ترک اعتیاد در بخش جاجرود که پروانه فعالیت تخصصی خود را اخذ نکرده و در محیطی نا ایمن مشغول به فعالیت بود، افزود: پس از بازدید از این محل و تنظیم صورتجلسه مربوطه برای این مرکز، اخطار پلمپ مدت دار صادر شد.

وی ادامه داد: طی بازدید دیگری از شهر بومهن ۱ مرکز فاقد مجوز که در هفته قبل اخطاریه پلمپ دریافت کرده و بدون توجه به آن به فعالیت خود ادامه می داد نیز شناسایی و پس از خروج مددجویان و ارجاع به کمپ های مجوز دار، از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

این کارشناس مسائل اجتماعی افزود: مراکز ترک اعتیاد باید نسبت به رعایت استانداردهای تصریح شده در قانون اقدام و مجوز مربوطه را از اداره بهزیستی اخذ کنند، در غیراین صورت تیم گشت مشترک فرمانداری از ادامه فعالیت این مراکز جلوگیری به عمل می آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>