طرح حرم تا حرم موجب توسعه حمل و نقل جاده ای در مسیر استان سمنان و گرمسار می شود | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

طرح حرم تا حرم موجب توسعه حمل و نقل جاده ای در مسیر استان سمنان و گرمسار می شود

انتشار: یکشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۳۰:۳۹ |
کد خبر: 18570 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: معاون وزیر راه وشهر سازی در جمع مسئولان گرمساری به اجرای موفقیت آمیز طرح حرم تا حرم در جهت افزایش رفاه حال مسافرین مسیر پرتردد تهران – مشهد اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین – امروز جلسه بررسی اجرای پروژه راه ارتباطی حرم تا حرم در محدوده شهرستان گرمسار از نقاط پر تردد با حضور معاون وزیر راه و شهر سازی، نماینده مردم شهرستان های گرمسارو ارادان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندارگرمسار در محل سالن جلسات اداره راه و ترابری گرمسار برگزار شد .

در این جلسه سید حسن میر شفیع؛ معاون وزیر راه و شهر سازی با بیان این مطلب گفت: یکی از مهم ترین پروژه ها راه و حوزه ارتباطی کشورمان در وزارت راه و شهر سازی پروژه حرم تا حرم است که اجرای موفقیت آمیز این پروژه می تواند راه توسعه در حوزه حمل و نقل جاده یا در مسیر پرتردد مسافرین و زائران امام هشتم (ع) هموار تر نمایند .

معاون وزیر راه وشهرسازی در ادامه افزود: استان سمنان یکی از استان های در گیر این پروژه مهم است که پیمانکاران بومی و متخصص در آن مشغول به فعالیت است و اجرای با سرعت پروژه نیازمند همکاری برون بخشی و دورن بخشی است .

میر شفیع به اجرای این پروژه در ورودی و مسیرهای مواصلاتی شهرستان های مختلف کشور و به خصوص گرمسار افزود: سعی شده است در طراحی اجرای این پروژه تمام ملاحظات بومی و منطقه ای به صورت کامل دیده شود .

در ادامه این جلسه غلام رضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو ارادان در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه به دغدغه های داخلی و بومی مسئولان شهرستانی در اجرای این طرح مهم ملی شدو گفت: نباید درسرعت اجرای یان طرح از نظر گیری بومی و مهم منطقه یا چشم پوشی نماییم چون به پروژه ضرر زیادی می زند .

کاتب افزود: پروژه حرم تا حرم می تواند باعث کاهش ترافیک در یکی از مهم ترین مسیر های ارتباطی مواصلاتی در کشور شود پس باید دید های کار شناسانه و تخصصی چاشنی اصلی اجرای این پروژه ملی لحاظ گردد.

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: مجلس شورای اسلامی به دنبال طرح های با کیفیت در حوزه راه و شهر سازی است و از آن حمایت می کند .

در ادامه داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسارخواستار توجه به تسریع در روند اجرای و هماهنگی های دورن شهرستانی برای تملک زمین های داخلی پروژه برای تسهیل در امور شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>