تاکید بر اهتمام دستگاه های دولتی به شورای فرهنگ عمومی | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

تاکید بر اهتمام دستگاه های دولتی به شورای فرهنگ عمومی

انتشار: یکشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۲۷:۲۰ |
کد خبر: 18554 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان قرچک بر اهتمام دستگاه های دولتی به شورای فرهنگ عمومی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – مصطفی زینت بخش در اهمیت شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: ما به همراه دستگاههای دولتی و نهادها نسبت به اجرایی شدن برنامه های شورای فرهنگ عمومی اهتمام لازم را خواهیم داشت و اجازه نخواهیم داد اداره ای در این خصوص کوتاهی کند.

وی افزود: باید تلاش کنیم معاونت های فرهنگی در ادارات فعال شود تا به بهترین نحوی مسائل و مشکلات فرهنگی، هنری شهرستان مرتفع شود.

در ادامه این جلسه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک خواستار توجه به شورای فرهنگ عمومی شده و افزود: از ویژگیهای شورا این است که معضلات شهرستان را مطرح کرده و راهکارهای کلی در برنامه ها را ارائه می کند.

گفتنی است جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک با حضور حجت الاسلام و المسلمین حجت الله اسماعیلی امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی، مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی فرمانداری، بهروز مشتاق سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی و دیگر اعضا در محل ستاد نمازجمعه این شهرستان برگزار شد.

لازم به ذکر است، در این نشست موضوعاتی همچون ترویج وتوجه به فرهنگ عمومی توسط ادارات و دستگاههای دولتی و نهادها، برگزاری همایش های عمومی برمبنای شعار سال و عملیاتی شدن اسلام در قالب رفتار و عمل،  حفظ و صیانت از حقوق مردم، اعتماد عمومی، ارتقاء سلامت اداری و کاهش فساد و دلگرم نمودن مردم و جلب رضایت آنان با استفاده از آموزه های ناب اسلام و نحوه برگزاری برنامه های فرهنگی هنری توسط ادارات و نهادها بر اساس شعار سال که از منویات مهم مقام معظم رهبری مطرح شد.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>