کارکنان از رفتارهای سلیقه ای در امور اداری پرهیز کنند | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

کارکنان از رفتارهای سلیقه ای در امور اداری پرهیز کنند

انتشار: پنج شنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۴۱:۱۰ |
کد خبر: 18541 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: کارکنان باید با پرهیز از رفتارهای سلیقه ای در امور اداری در جهت کسب رضایت ارباب رجوع تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا – محمدکرم محمدی در جلسه ای که صبح امروز با کارکنان فرمانداری و بخشداری های تابعه برگزار شد بیان داشت:  از آنجا که پیشوا با همان ظرفیت و توان بخشداری به شهرستان ارتقا یافته، زیرساخت های موجود در آن به شدت ضعیف است و این شرایط ، نیازمند کار و تلاش بیشتر همه عواملی است که در مجموعه فرمانداری و سایر ادارات مشغول به خدمت هستند.

وی افزود: فرمانداری پیشوا با تعداد نیروهای اندک، امور محوله را پیگیری و به پیش می برد که اگر هم افزایی و همکاری لازم  وجود داشته باشند به طور حتم این کمبود نیرو، بروز چندانی نخواهد داشت.

محمدی اظهار کرد: فرمانداری را نمی توان یه عنوان یک مجموعه محصور در نظر گرفت بلکه همواره با ادارات سطح شهرستان تعاملات فراوانی را دارد و در این تعاملات می بایست رفتار سازمانی نیز لحاظ شود.

فرماندار پیشوا بیان داشت:باید تلاش شود تا فرمانداری و ادارات شهرستان ضمن تعامل با یکدیگر، کارایی اثربخشی داشته باشند و این نیازمند آن است تا همه فعل خواستن را صرف و برای رسیدن به اهداف مد نظر تلاش نمایند.

وی با تاکید بر اینکه در امور اداری می بایست از رفتارهای سلیقه ای پرهیز شود افزود: همه کسانی که به مجموعه فرمانداری مراجعه می کنند سرمایه های کشور هستند و تکریم آنها امری ضروری است

نماینده دولت در پیشوا اظهار کرد: فرمانداری به عنوان مجموعه ای که محل مراجعات مردمی است می بایست همواره رازداری و تکریم ارباب رجوع را مد نظر قرار داده و خواسته های آنان را طبق قوانین و تا آنجا که می تواند پیگیری کند.

در این جلسه که به مناسبت عید غدیر و بزرگداشت روز کارمند برگزار شد، از کارکنان فرمانداری و بخشداری های شهرستان پیشوا تجلیل به عمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>