فضاهای سبز سبب نزدیکی انسان به طبیعت می شود | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

فضاهای سبز سبب نزدیکی انسان به طبیعت می شود

انتشار: پنج شنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۴۰:۵۷ |
کد خبر: 18540 |
بازدید: 46 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: مهندس پازوکی شهردار پاکدشت با اعلام اینکه فضای سبز نماد پیوند محیط  طبیعی با محیط زیست است گفت در طراحی فضاهای سبز در شهر به مسائل بومی توجه جدی شده است و تلاش بر این بوده است که شرایط آب و هوایی ، موقعیت جغرافیایی و زیست محیطی شهر در طراحی فضاهای سبز مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت – وی یکی از راهکارهای کاهش اثرات سو گسترش صنعت  و کاربری نادرست تکنولو‍ژی و آلاینده های آب و هوایی را گسترش فضای سبز دانست و اظهار داشت فضاهای سبز علاوه بر ایجاد نشاط بصری سلامت روان و جان انسانها را نیز تضمین می کند.

مهندس پازوکی نقش آموزشی و تربیتی جسم و روان شهروندان بویژه کودکان را نیز با توجه به نصب ست های سرگرمی و ورزشی را دیگر کارکردهای بوستان را دانست .

وی با تاکید بر گسترش فضای سز اظهار امیدواری کرد تا پایان سال چندین بوستان محله ای دیگر احداث و به شهروندان عزیز تحویل داده شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>