تمهیدات لازم جهت عبور و مرور دانش آموزان در سال تحصیلی جدید | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

تمهیدات لازم جهت عبور و مرور دانش آموزان در سال تحصیلی جدید

انتشار: چهارشنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۳۹:۰۱ |
کد خبر: 18528 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: معاون برنامه ریزی اداری و مالی فرمانداری شهرستان قرچک در جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک گفت: تمهیدات لازم در مسیر عبور و مرور دانش آموزان در سال تحصیلی جدید اتخاذ شود.

به گزارش خبرنگار ما – جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان قرچک به ریاست مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی اداری و مالی فرمانداری شهرستان قرچک و با حضور ایرج شیرنژاد رئیس شورای شهر، داود دوستی مدیر عامل تاکسیرانی، سرگرد شرفخانی رئیس پلیس راهور و دیگر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی اداری و مالی فرمانداری شهرستان قرچک در این جلسه گفت: جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک جزو جلساتی می باشد که جایگاه قانونی دارد و مصوبات آن باید پیگیری و انجام شود.

وی تاکید کرد: با توجه به شروع به کار پنجمین دوره شوای اسلامی شهر و معرفی سرپرست شهرداری انتظار می رود که روند حمل و نقل و مشکلات ترافیکی که بارها در خصوص تقاطع آجرثبات و داودآباد و مبابقی نقاط حادثه خیز شهرستان مصوبات متعددی به تصویب رسید، ولی متاسفانه این مصوبات بدون اجر مانده است.

 قر۱

معاون برنامه ریزی اداری و مالی فرمانداری شهرستان قرچک افزود: امیدواریم در این دوره شوای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری قرچک شاهد اقدامات جدی در خصوص حمل و نقل و ترافیک در سطح شهرستان باشیم.

زینت بخش نصب علائم راهنمایی و رانندگی و علائم هشدار دهنده را از اولویتهای اول مهرماه و شروع سال تحصیلی جدید برشمرد و افزود: باید تمهیدات لازم در مسیر عبور و مرور شهروندان و دانش آموزان بصورت جدی در نظر گرفته شود.

گفتنی است در این جلسه مصوباتی همچون تشکیل کارگروه تخصصی مشکلات ترافیکی شهر متشکل از نماینده فرمانداری، شهرداری، شورای شهر و راه و شهرسازی، نصب علائم راهنمایی و خط کشی معابر با اولویت مدارس تا ۲۵ شهریور جهت بازگشایی مدارس و نصب تابلو راهنمایی ادارات، نهادها و مراکز آموزشی شهر در معابر اصلی به تصویب اعضا رسید.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>