انتظار ما از شرکت عمران شهرهای ایران، ادامه روند پرشتاب تحویل واحدها در پردیس است | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

انتظار ما از شرکت عمران شهرهای ایران، ادامه روند پرشتاب تحویل واحدها در پردیس است

انتشار: چهارشنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۳۸:۲۴ |
کد خبر: 18526 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: مرتضی حیدری فرماندار پردیس در جلسه شورای معاونین شرکت عمران شهر پردیس که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، انتظار مجموعه مدیریت شهرستان را تلاش در جهت حفظ روند واگذاری واحدهای مسکن مهر در پردیس به متقاضیان دانست.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس – حیدری روند تکمیل و واگذاری واحدها در دوران مدیریت جدید شرکت عمران شهر پردیس را بسیار مناسب توصیف کرد و گفت: اگر روند افتتاح و تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس با همین سرعت ادامه یابد متقاضیان مسکن مهر در این شهر بسیار زودتر می توانند در واحدهای خود مستقر شوند.

حیدری از آمادگی مجموعه مدیریت شهرستان برای همکاری با شرکت عمران پردیس خبر داد و گفت: در این شهر با توجه به استقرار گسترده جمعیت، ظرفیت های بزرگی وجود دارد که با بهره جستن از آنها می توان برای شهروندان، شرایط زندگی مناسبی همراه با تامین نیازهای گوناگون فراهم کرد.

حیدری تشکیل یک هیئت کارشناسی و مدیریتی برای برگزاری جلسات هماهنگی و نظارت بر حسن انجام کارها در سطح شهرستان را یکی دیگر از انتظارات مجموعه مدیریت شهرستان از شرکت عمران دانست و افزود: ارتباط موثر و کارآمد شرکت عمران با فرمانداری، شهرداری و شورای دوره پنجم شهر پردیس که به تازگی مستقر شده اند موجب می شود توان این شرکت برای اجرای عملیات عمرانی و ارائه خدمات زیر و روبنایی به فازهای مختلف بیشتر شود و واحدها سریعتر به متقاضیان تحویل گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>