سال ۹۶ بیش از ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی ها پرداخت خواهد شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

سال ۹۶ بیش از ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی ها پرداخت خواهد شد

انتشار: سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۵۹:۰۴ |
کد خبر: 18507 |
بازدید: 72 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: مدیر عامل بانک توسعه تعاون در گرمساراز پرداخت بیش از ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات به حوزه تعاونی ها و تعاون گران کشور از طریق بانک توسعه تعاون در شهرهای مختلف خبرداد .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین – حجت الله مهدیان ؛ مدیر عامل بانک توسعه تعاون  در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما با اعلام این خبر افزود: بانک توسعه تعاون تنها بانک تخصصی در حوزه تعاون گران و تعاونی ها است که در سال ۹۵   حدود ۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی ها پرداخت  داشته است و در سال جاری این رقم به حدود ۶هزارمیلیارد تومان خواهد رسید .

 مدیر عامل بانک توسعه  تعاون به اختصاص  ۷۰ درصدی تسهیلات  بانک توسعه تعاون به بخش تعاونی ها کشور خبر داد و اظهارداشت: بیش تر تمرکز بانک توسعه تعاون به رونق تعاونی در بخش های مختلف اقتصادی در حوزه های  صنعت، معدن، کشاورزی و حوزه خدمات تعاون گران است .

 مهدیان در ادامه به  بسته های ویژه این بانک برای ایجاد اشتغال در حوزه های تولید  در کشور خبر داد و تاکید کرد: این بسته ها برای تحقق شعار سال یعنی اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال برنامه ریزی شده است و  در حال مرحله اجرا  قرار دارد .

 وی در ادامه به وجود بیش از ۴۰۰ شعب در کشور و تمرکز زدایی این بانک به شهر های غیر از پایتخت  اشاره کردو گفت: این بانک تنها ۳۱ شعبه در تهران مشغول به فعالیت دارد و در تمام شهر های کشور  که دارای تعاونی هستند مشغول به فعالیت هستند .

 مدیر عامل بانک توسعه تعاون به   پرداخت تسهیلات  حدود ۹۵ درصدی منابع در سال  گذشته در  استان سمنان  اشاره کردو افزود: نرم پرداخت تسهیلات  در بخش هزینه یا در کشور در بانک ها  حدود ۸۵ درصد است اما خوش بختانه در استان سمنان این نرم به حدود ۹۵ درصد و  حدود ۹۵ هزار میلیارد تومان رسیده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>