اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به عنوان دستگاه نمونه استان معرفی شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به عنوان دستگاه نمونه استان معرفی شد

انتشار: شنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۵:۵۸ |
کد خبر: 18484 |
بازدید: 72 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به عنوان دستگاه برتر و نمونه در سطح استان تهران انتخاب معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط ‌عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری – در مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از مدیران و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، «سید محمد موسوی» رئیس اداره فرهگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به عنوان مدیر نمونه در بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان تهران معرفی شد.

همچنین از «علی رسولی» مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به عنوان کارشناس برتر در سطح اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تجلیل شد.

مراسم یادشده، ۸ شهریور با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های تهران و البرز در اداره کل ارشاد استان تهران برگزار شد.

«سید هادی حسینی» معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم، بر پیگیری برنامه های مصوب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجلس شورای اسلامی با هدف شکوفایی برنامه های دینی، فرهنگی و هنری خبر داد.

«برزین ضرغامی» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز در این مراسم بر افزایش کمی و کیفی برنامه های فرهنگی و هنری در استان تهران خبر داد و افزود: حمایت از کارکنان خدوم و پر تلاش این اداره کل، همواره مورد توجه بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>