جلسه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان شهرستان پردیس برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

جلسه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان شهرستان پردیس برگزار شد

انتشار: شنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۰۰:۴۹ |
کد خبر: 18482 |
بازدید: 77 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: اولین جلسه شورای فنی انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شهرستان پردیس به ریاست مجید صبوری معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار در محل معاونت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس- در این جلسه ضمن بررسی عملکرد سال ۹۵ و ۴ ماه ابتدایی سال ۹۶، پیرامون شرح وظایف مصوب انجمن و راه کارهای اجرایی کردن آن تبادل نظر انجام گرفت و معاون فرماندار پردیس، ارباب رجوع را به عنوان مصرف کننده خدمات دولتی دانست و گفت: انجمن باید نسبت به اجرایی شدن ماده ۶ قانون حمایت، نظارت کامل داشته باشد و با دستگاه های متخلف نیز برخورد قانونی صورت گیرد.

همکاری اداره صنعت و معدن و تجارت با انجمن به منظور پایش وضعیت اصناف، نصب تابلوی راهنمای خدمات دولتی در ورودی ادارات، ابلاغ و نظارت بر اجرای صحیح دستورالعمل های مربوط به خالص فروشی، مکان یابی برای ایجاد بازار میوه و تره بار و توزیع اقلام تنظیم بازار در بخش جاجرود و ارائه گزارش کامل از روند اجرای امور در جلسه آتی از جمله مصوبات این جلسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>