خدمت به روستائیان و محرومان شاخصه مهم دولت در تحقق عدالت اجتماعی است | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

خدمت به روستائیان و محرومان شاخصه مهم دولت در تحقق عدالت اجتماعی است

انتشار: چهارشنبه, ۸ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۰۷:۵۸ |
کد خبر: 18462 |
بازدید: 121 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان ورامین گفت : خدمت به روستائیان و محرومان شاخصه مهم دولت در تحقق عدالت اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – محمدرضا یوسفی روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت هفته دولت که در مسجد روستای آبباریک از توابع بخش مرکزی شهرستان ورامین برگزار شد اظهار کرد: روستاها مهد جوانان انقلابی است که نه تنها پیش از انقلاب اسلامی که پس از آن نیز جان خود را برای دفاع از اسلام تقدیم کردند.

وی افزود : روستائیان در طول تحریم های ناجوانمردانه استکبار جهانی علیه ایران پای کار ایستادند و با تولید محصولات کشاورزی ، نیازهای داخلی کشور را تأمین کرده و نقشه های شوم استکبار را در به زانو در آوردن ایران اسلامی خنثی کردند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان مدافع حرم به ویژه شهید حججی گفت : این شهید سرافراز در مواجهه با واقعیت به شهادت رسیدن توسط گروه های تکفیری داعشی ، چنان با صلابت در برابر ایستاد و خم به ابرو نیاورد تا اقتدار جوانان ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشد.

یوسفی با انتقاد از عدم حضور برخی از افراد در مراسم تشییع پیکیر شهیدان مدافع حرم گفت : شهیدان مدافع حرم عون و جعفر زمان ما هستند که در راه دفاع از اهل بیت عصمت و طهارت و حریم عمه سادات جان خود را فدا کردند و سزا نیست که برخی از افراد در مراسم تشییع پیکر آن ها حضور پیدا نکنند.

وی با اشاره به اجرای طرح های مختلف عمرانی در شهرستان ورامین و بخش جواد آباد گفت : یکی ازمهترین برنامه های دولت در اجرای طرح های جاده ای ، پروژه کمربندی سوم آبیک – چرمشهر به طول ۱۵۸ کیلومتری است که برای اجرای آن دولت ۲هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته است.

فرماندار ورامین افزود : قطعه چهارم این آزاد راه در حوزه شهرستان ورامین به طول کامل تکمیل ، زیر سازی و آسفالت شده است.

وی بیان کرد: یکی از پیشنهادات شهرستان ورامین برای تکمیل رینگ کمربندی استان تهران ، اتصال ورامین به بومهن به طول ۷۰ کیلومتری است که این امر می تواند بسیاری از مشکلات شهرستان ورامین به ویژه بخش جوادآباد و روستاهای اطراف را برطرف کند.

یوسفی با اشاره به لزوم تأمین آب مورد نیاز بخش کشاورزی ورامین گفت : دولت به منظور تأمین آب کشاورزی دشت ورامین ، ۱۵۷ میلیارد تومان برای انتقال پساب تصفیه شده جنوب تهران اختصاص داده و هم اکنون اجرای این طرح آماده اجرا است.

وی با اشاره به تولید سالانه ۳۶۰ هزار تن صیفی جات ورامین گفت : تنها راه نجات وضعیت کشاورزی شهرستان ورامین ، تأسیس کارخانه های صنایع تبدیلی کشاورزی است تا ارزش افزوده محصولات کشاورزی ، باعث افزایش درآمد کشاورزان شود.

فرماندار ورامین با تأکید بر تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در جامعه گفت :برای توسعه اقتصادی کشور و خودکفایی اقتصادی چاره ای جز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ندارد و این مسیر تنها از روستاها می گذرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>