نقش آفرینی مردم در توسعه مناطق سنت بسیار خوبی است | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

نقش آفرینی مردم در توسعه مناطق سنت بسیار خوبی است

انتشار: چهارشنبه, ۸ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۰۷:۴۰ |
کد خبر: 18461 |
بازدید: 71 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: استاندار تهران با اشاره به نقش آفرینی مردم حسن آباد در توسعه این شهر گفت: نقش آفرینی مردم در توسعه مناطق مختلف سنت بسیار ارزشمند و حسنه ای است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهسرستان ری – سیدحسین هاشمی روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح ۱۴ طرح شهرداری حسن آباد در جمع خبرنگاران افزود: طرح های شهرداری حسن آباد با مشارکت این نهاد و مردم خوب و همراه این بخش انجام شد که اقدام ارزشمندی است.

وی با بیان اینکه ۵۹۲ طرح با اعتبار ۲۶ هزار میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در استان تهران مورد بهره برداری قرار گرفت اظهار کرد: این طرح ها در حوزه های مختلف عمرانی، خدماتی، ورزشی، فرهنگی، آموزشی و کشاورزی اجرا و به بهره برداری رسیدند.

هاشمی، وحدت را عامل موفقیت مسئولان ذکر کرد و افزود: هر جا که همدلی، وحدت و همراهی داشتیم موفق و سربلند بودیم.

وی خواستار تداوم این عامل اساسی شد و ادامه داد: مادامی که اصل وحدت و همدلی در میان مردم و مسئولان و مسئولان با یکدیگر وجود دارد کارها به نحو مطلوب به پیش می رود.

به گزارش ایرنا، بهره برداری از ۱۴ طرح شهری امروز چهارشنبه با حضور استاندار تهران، فرماندار ویژه ری و جمعی از مسئولان شهرستان ری با اعتبار ۲۱۰ میلیارد ریال در بخش حسن آباد از توابع ری آغاز شد.

سالن فرهنگی اجتماعی شهرداری، مجتمع تجاری اداری شهرداری، سالن ورزشی چند منظوره، خیابان امام علی(ع)، میدان شهدای مدافع حرم، پارک رضوان و میدان ثامن الائمه(ع) از جمله این طرح های عمران شهری بود که مورد بهره برداری قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>