بودجه شهرستان نسبت به سال گذشته ۷۸ درصد افزایش داشته است | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

بودجه شهرستان نسبت به سال گذشته ۷۸ درصد افزایش داشته است

انتشار: سه شنبه, ۷ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۲۱:۰۱ |
کد خبر: 18443 |
بازدید: 111 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان فیروزکوه از ایجاد ۱۱ هزار عنوان شغلی در شهرستان با اجرایی شدن ۱۰ پروژه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه – نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه در نمایشگاه هفته دولت با تاکید بر افزایش بودجه در سال جاری، گفت: پروژه‌های قابل افتتاح هم دولتی، هم ملی، هم استانی و هم سرمایه گذاری خصوصی است؛ امروز در شهرستان ۷۰ پروژه قابل افتتاح داریم که به میزان ۵۶۱ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است و نسبت به سال گذشته ۷۸ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: دستورات استانداری در دستور کار فرمانداری قرار گرفته است که حدود ۵-۴ میلیارد هزینه شده است؛ طرح هادی ۹۰ درصد روستاها بازنگری شده است، حدود ۶۰ درصد روستاها اجرا شده و ۲۰ درصد روستاها به صورت کامل این طرح اجرا شده است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: راه گرمسار به فیروزکوه و راه سمنان به فیروزکوه مطالباتی بود که تحقق یافت؛ تصفیه‌خانه فاضلاب هم تحقق یافته و در حال انجام است؛ وضعیت بهداشت و درمان شهرستان که جزو مطالبات مردم بود بهتر شد.

وی در ادامه تصریح کرد: ظرفیت تخت‌ بیمارستان افزایش یافت؛ کلینیک جدید ساخته شده که تا ۵ روز آینده قابل افتتاح است؛ تقریبا حدود ۸۰% مصوبات استاندار اجرایی شده است؛ ۹۰ درصد ۱۰ پروژه‌ مطرح شده برای شهرستان انجام شده است؛ با این ۱۰ پروژه در شهرستان ۱۱ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌شود.

طاهری با تاکید بر حل مشکل گازرسانی به روستاهای شهرستان اذعان داشت: این مسئله هزینه بالایی دارد که امسال ۱۳ روستا تقریبا گازدار می‌شوند ولی حدود ۱۵ روستا هنوز کلنگ گاز نخورده است؛ پتانسیل گردشگری در شهرستان بیش از وضعیت کنونی است که می‌تواند هم اشتغال‌زا و هم ارزآور باشد.

ایشان در ادامه با اشاره به پروژه های قابل افتتاح هفته دولت در شهرستان فیروزکوه گفت: ما امروز در شهرستان ۷۰ پروژه قابل افتتاح داریم که ۶۵ پروژه امروز با حضور استاندار تهران افتتاح و ۵ پروژه دیگر با حضور مسئولین کشوری افتتاح خواهد شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>